Trumpos sporto naujienos

2007 04 18 0:00

R.Šiškauskas - geriausias.

29 metų 198 cm ūgio Graikijos krepšinio čempiono Atėnų "Panathinaikos" puolėjas Ramūnas Šiškauskas pripažintas naudingiausiu Eurolygos turnyro balandžio mėnesio žaidėju. Lietuvio ekipa turnyro ketvirtfinalyje dukart (80:58 ir 73:65) nugalėjo Maskvos "Dinamo" krepšininkus ir iškopė į finalo ketverto varžybas. Ketvirtfinalyje R.Šiškauskas vidutiniškai pelnė po 17,5 taško.

LKKA - "bronza"

2006-2007 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionato bronzos medalius iškovojo Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentai, kurie per antrąsias mažojo finalo rungtynes 92:69 sutriuškino Vilniaus pedagoginio universiteto komandą. Pirmąsias rungtynes LKKA laimėjo net 103:70.

L.Kleizos dvigubas dublis

NBA čempionate toliau sėkmingai žaidžia Linas Kleiza. Denverio "Nuggets" namie 122:107 nugalėjo Minesotos "Timberwolves", o lietuvis prie pergalės prisidėjo 23 taškais ir 10 atkovotų kamuolių. Tai pirmas "Nuggets" puolėjo dvigubas dublis per karjerą NBA.

Sostinės klubui - 300 tūkstančių

Lietuvos premjeras Gediminas Kirkilas priėmė ULEB taurės vyrų krepšinio turnyro finalinį mačą Madrido "Real" krepšininkams pralaimėjusius (75:87) Vilniaus "Lietuvos ryto" žaidėjus. Krepšininkams buvo įteikti vardiniai premjero laikrodžiai, o komandai atiteko 300 tūkst. litų čekis. Lėšos krepšininkams premijuoti skirtos iš Vyriausybės rezervo.

Šiandien - su japonais

Ledo ritulio pasaulio I diviziono B grupės čempionate Slovėnijoje šiandien 14 val. Lietuvos rinktinė kovos su Japonijos nacionaline komanda. Japonai per antrojo turo mačą tik per pratęsimą įveikė autsaiderius rumunus 6:5 (2:1, 2:1, 1:3, 1:0). Per kitas rungtynes pirmadienio vakarą slovėnai nugalėjo vengrus 4:1 (3:0, 0:1, 1:0). Įveikę japonus lietuviai beveik užsitikrintų turnyro bronzos medalius.