Trumpos sporto žinios

2008 02 02 0:00

I.Konovalovas nemažina tempo.

Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape 35-as finišavo bei į penkioliktąją poziciją iš septynioliktosios pakilo "Credit Agricole" komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas. Bendrojoje lenktynių įskaitoje I.Konovalovą nuo pirmaujančio Belgijos dviratininko Tomo Booneno skiria 1 minutė ir 44 sekundės.

Atrankos turnyro varžovai

Ketvirtadienį Graikijos sostinėje ištraukti 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių vyrų atrankos krepšinio turnyro burtai - dvylika komandų suskirstyta į keturis pogrupius. Liepos 14-20 dienomis Atėnuose vyksiančiame turnyre dėl trijų olimpinių kelialapių į Kiniją kovos:

A grupėje - Brazilija, Graikija, Libanas;

B grupėje - Žaliojo Kyšulio salos, Vokietija, Naujoji Zelandija;

C grupėje - Kanada, Pietų Korėja, Slovėnija;

D grupėje - Kamerūnas, Kroatija, Puerto Rikas.

Dvi geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į turnyro ketvirtfinalį, o kelialapiai atiteks 1-3 vietas užėmusioms ekipoms.

Vietas Pekino olimpiados vyrų krepšinio turnyre (rugpjūčio 10-24 d.) jau užsitikrino Lietuva, Ispanija, JAV, Argentina, Kinija, Rusija, Angola, Australija bei Iranas.

"Cavaliers" nesėkmė

Po penkių pergalių iš eilės pralaimėjimą svečiuose patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" komanda, ketvirtadienį NBA reguliariojo sezono mače svečiuose 95:101 nusileidusi Sietlo "SuperSonics" krepšininkams. Be traumą besigydančio lyderio LeBrono Jameso žaidusiam ir ketvirtą nesėkmę per 17 paskutinių rungtynių patyrusiam "Cavaliers" klubui lietuvis per 36 minutes pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus. 28 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Larry Hughesas. Antrą pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose

sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas (24 tšk.). Po šio pralaimėjimo praėjusio NBA sezono Rytų konferencijos čempionai "Cavaliers" (25 pergalės ir 20 pralaimėjimų) krepšininkai Rytuose ketvirtąją-penktąją vietas dalijasi su Toronto "Raptors" komanda, o "SuperSonics"" (11/35) klubas Vakarų konferencijoje yraketurioliktas.