Trumpos sporto žinios

2008 09 12 0:00
Atėnų parolimpiados čempionė A.Grigaliūnienė Pekine pelnė sidabrą.

A.Grigaliūnienei - Pekino sidabras

Pirmąjį Pekino parolimpinių žaidynių medalį Lietuvos rinktinei iškovojo 2004 metų Atėnų parolimpiados čempionė Aldona Grigaliūnienė. 43 metų lietuvė lengvosios atletikos turnyro moterų (negalios grupė F37/38) rutulio stūmimo varžybose ketvirtadienį užėmė antrą. Sėkmingiausiu trečiuoju bandymu Aldona rutulį nustūmė 12,58 m bei surinko 1102 taškus. Tai naujas F38 negalios grupės moterų rutulio stūmimo pasaulio rekordas. Vienuoliktąja vieta šioje rungtyje tenkinosi Ramunė Adomaitienė (10,03 m; 878 tšk.). Moterų ieties metimo varžybose 11 vietą tarp 12 dalyvių (negalios grupė F57/58) užėmė Malda Baumgartė.

Pirmą pralaimėjimą po keturių pergalių iš eilės A grupėje patyrė vietą ketvirtfinalyje anksčiau užsitikrinusi Lietuvos aklųjų riedulio (golbolo) vyrų rinktinė. Ketvirtadienį Europos ir pasaulio čempionai Lietuvos riedulininkai lemiamas rungtynes grupėje dėl pirmosios vietos 6:7 pralaimėjo Slovėnijai.

R.Šiškauskui suskaudo koją

Sezonui besirengianti Eurolygos čempionas Maskvos CSKA klubas per pirmas kontrolines rungtynes 81:63 nugalėjo Milano "Armani Jeans" (Italija) krepšininkus. Nugalėtojams trisdešimtąjį gimtadienį šventęs Ramūnas Šiškauskas pelnė 2 taškus. Treneris Ettore Messina lietuviui neleido daug žaisti, nes krepšininkui pradėjo skaudėti Achilo sausgyslę.