Trumpos sporto žinios

2008 10 07 0:00

D.Šakiniui - bronza.

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Dovydas Šakinis Europos teniso asociacijos (ETA) jaunių (iki 16 metų) "Masters-2008" turnyre užėmė trečiąją vietą. Turnyro, į kurį patenka tik aštuoni geriausi ETA reitingus turintys žaidėjai, mače dėl trečiosios vietos trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis sutrumpintų setų kovoje 4:1, 2:4, 7:5 įveikė rumuną Vasilę Alexandrą Ghileą. 2004 metais keturiolikmečių "Masters" turnyrą laimėjo Ričardas Berankis, o 2000 metais - Rafaelis Nadalis, kuris šiuo metu yra pajėgiausias planetos tenisininkas.

Moterys braunasi į elitą

Rusijoje vykstančiame Europos stalo teniso komandiniame čempionate sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moterų rinktinė. Ji kovoja dėl kelialapio į pajėgiausių Senojo žemyno komandų elitą. Per paskutines Iššūkio diviziono, kur kovojama dėl 17-32 vietų, F grupės rungtynes lietuvės 3:1 nugalėjo Airiją ir grupėje buvo pirmos. Pirmajame atkrintamųjų varžybų dėl 17-24 vietų rate mūsų rinktinė 3:1 įveikė Angliją.

Penkiakovininkai nuvylė

Portugalijoje vykusiose šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalinėse varžybose mūsų vyrai liko toli nuo lyderių. Pekino žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas, surinkęs 5248 taškus, užėmė 21 vietą, o Justinas Kinderis (5124 tšk.) liko 26-as tarp 32 finalininkų. Varžybas laimėjo Europos pirmenybių bronzos medalininkas vengras Robertas Kasza (5628 tšk.).

Ėjiko pergalė Ukrainoje

Ivano Frankovske vyko tarptautinės sportinio ėjimo varžybos ir Ukrainos 50 km čempionatas. Šaltu oru bei lyjant Pekino olimpinių žaidynių dalyvis Donatas Škarnulis distanciją baigė per 3.56:55 ir tapo varžybų nugalėtoju.

Vėl tapo čempionėmis

Trečią kartą per klubo istoriją Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) finalą laimėjo Detroito "Shock", užvakar savo arenoje ji 76:60 nugalėjo San Antonijaus "Silver Stars" komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Imtynininkai rinksis į Vilnių

Šveicarijoje vykusiame Tarptautinės imtynių federacijos (FILA) kongrese Lietuvos imtynių federacijos (LIF) generalinis sekretorius Paulius Daumantas ir teisininkas Andrius Chudenkovas pasirašė galutinę sutartį su FILA dėl 2009 metų Europos laisvųjų imtynių čempionato organizavimo Vilniuje.