Trumpos sporto žinios

2010 08 04 0:00

R.Berankis - aštuntfinalyje.

ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyrą Kanadoje "Odlum Brown Vancouver Open" (prizų fondas 100 tūkst. dolerių) sėkmingai pradėjo dvidešimtmetis Ričardas Berankis (ATP - 133 vieta). Lietuvis šešioliktfinalyje 6:4, 7:5 nugalėjo amerikietį Andrea Collarinį (570). Kitame etape Ričardo varžovas bus 27-erių Gillesas Mulleris (182) iš Liuksemburgo. R.Berankis po pirmojo rato jau uždirbo 1720 JAV dolerių ir 8 ATP taškus.

Laurynui nepavyko

Kinijos sostinėje Pekine vykstančio ATP "Challenger Tour" serijos turnyro (prizų fondas 75 tūkst. JAV dolerių) pirmajame rate vakar 18 metų Laurynas Grigelis (407) pralaimėjo 159 pasaulio raketei 28 metų airiui Conorui Nilandui - 2:6, 3:6. Šį sportininką lietuvis praėjusį mėnesį įveikė per "Davis Cup" mačą Airijoje. Dvejetų varžybų pirmajame rate L.Grigelis ir kroatas Francas Skugoras 5:7, 3:6 pralaimėjo suomiui Harri Heliovaarai ir Jun Woong-Sunui iš Pietų Korėjos.

"Šiaulių" naujokas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas "Šiaulių" klubas pasipildė dar vienu jaunu perspektyviu krepšininku - į komandą pakviestas gynėjas Edgaras Stanionis. Su 22 metų 194 cm ūgio krepšininku pasirašyta ilgalaikė sutartis. Praėjusį sezoną E.Stanionis buvo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse žaidusios Kauno "Erelitos-KTU" lyderis. Atakuojantysis gynėjas čempionate sužaidė 24 rungtynes, per jas vidutiniškai pelnė 19,6 taško bei kamuolį atkovojo 6,3 karto.

Solidi stipendija

Pirmadienį paaiškėjo absoliutus šių metų "Sprite krepšinio talentų kovos" čempionas. Ekspertai nugalėtoją išrinko iš 3 amžiaus grupėse nugalėjusių vaikinų ir merginų. Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas Valdemaras Chomičius paskelbė, kad pirmoji vieta ir 17 tūkst. litų krepšinio stipendija atiteko vilnietei Daliai Belickaitei. 14-metė Diliaros Velišajevos auklėtinė nugalėjo 1995-1996 m. gimusių krepšininkių grupėje. Šių metų "Sprite krepšinio talentų kovos" turnyre jėgas išmėgino 800 jaunųjų krepšininkų.

R.Arlauskienė vėl čempionė

Plungės rajone vykusias Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais (OSKD) pirmenybes ilgojoje trasoje vėl laimėjo Ramunė Arlauskienė. Ji 25,4 km distanciją su 24 kontroliniais punktais (KP) įveikė per 2.23:36. Čempiono titulas tarp vyrų (30,7 km su 30 KP) atiteko Svajūnui Ambrazui (2.31:44).