Trumpos sporto žinios

2010 08 10 0:00

Suklupo finale.

Kanadoje pasibaigusio ATP "Challenger Tour" serijos teniso turnyro "Odlum Brown Vancouver Open" (prizų fondas - 100 tūkst. JAV dolerių) finale ketvirtuoju skirstytas 20 metų Ričardas Berankis 5:7, 2:6 pralaimėjo trečiuoju skirstytam 25-erių Izraelio atstovui Dudi Selai (ATP klasifikacijoje - 107 vieta). Lietuvis gavo 8480 dolerių čekį ir 60 ATP klasifikacijos taškų. O turnyro nugalėtojui, be pagrindinio prizo, atiteko 14 400 dolerių čekis ir 100 reitingo taškų. Vakar paskelbtame naujame ATP reitingų sąraše R.Berankis iš 133 vietos šoktelėjo į 120-ąją (458 tšk.). Lyderis tebėra užtikrintai pirmaujantis ispanas Rafaelis Nadalis (10 745 tšk.)

V.Alekna - trečias

Sekmadienį Estijos sostinėje vykusių lengvosios atletikos varžybų "ERGO World Games Tallinn 2010" pagrindinis akcentas buvo komandinės disko metimo varžybos. Jas laimėjo Estijos komanda (124,55 m). Antrąją vietą užėmė pasaulio ekipa (iranietis Ehsanas Hadadis ir olandas Erikas Cadee), atsilikusi 5 cm, o trečiąją - Lietuva (124,13 m). Individualioje įskaitoje Virgilijus Alekna pelnė trečiąją poziciją - 64,22 m. Pirmas buvo Europos čempionas lenkas Piotras Malachowskis (64,59 m), antras - estas Gerdas Kanteris (64,24 m). Lietuvis Andrius Gudžius liko devintas - 59,91 m.

Žvaigždės ant dviračių

Ignalinoje vykusiame tradiciniame maratone "Lietuvos dviračių maratonų taurė 2010" startavo per 800 dalyvių. Varžybose dalyvavo ir šiuo metu Lietuvoje viešinčios pasaulio treko elito atstovės - Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė. Sportininkės prisipažino, kad į maratoną atvyko ne aukštų rezultatų siekti, o palaikyti visos Lietuvos dviratininkų ir gerai praleisti laiką. Moterų elito grupėje nugalėtoja tapo stipriausia Lietuvos biatlono sporto atstovė ignalinietė Diana Rasimovičiūtė. Ji 70 km ilgio trasoje užtruko 2.55:44. Vyrų elito grupėje triumfavo vilnietis Elijus Čivilis - 70 km trasoje sugaišo 2.28:26.

Paskolino M.Delašą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempiono "Žalgirio" puolėjas Mario Delašas, šių metų sausį su Kauno klubu pasirašęs 3,5 metų sutartį, kitą sezoną rungtyniaus Zagrebo ekipoje "Cibona" (Kroatija). Pasak "Žalgirio" internetinės svetainės, pirmadienį klubą pasiekę dokumentai oficialiai patvirtino, kad 20 metų 207 cm ūgio krepšininkas vienam sezonui paskolinamas Kroatijos komandai, kuri rungtyniaus Eurolygoje. "Cibona" Eurolygoje žais C grupėje kartu su "Regal FC Barcelona", Sienos "Montepaschi", Vilniaus "Lietuvos rytu", Stambulo "Fenerbahce Ulker" ir Šolė "Basket".