Trumpos sporto žinios

2010 08 24 0:00

Iki medalio pritrūko.

Tik 33 centimetrų iki jaunimo olimpinių žaidynių Singapūre bronzos medalio pritrūko rutulio stūmikei Laurai Gedminaitei. Sekmadienį lengvosios atletikos varžybų merginų rutulio stūmimo rungties finale lietuvė įrankį nustūmė 15,15 m ir, 32 cm pagerinusi asmeninį rekordą, užėmė ketvirtąją vietą. Būtent 33 cm L.Gedminaitė atsiliko nuo bronzą iškovojusios lenkės Annos Wilkovos.

Šeštąją vietą užėmė ieties metikas Mantas Simanavičius, vieninteliu antruoju bandymu ietį nuskraidinęs 71,76 m. Vaikinų rutulio stūmimo B finale dalyvavęs Mantas Jusius nustūmė įrankį 18,96 m ir, aplenkęs visus varžovus, bendrojoje įskaitoje liko devintas.

Gimnastų varžybose į pratimų ant skersinio finalą iškopęs Robertas Tvorogalas liko septintas. Lietuvos gimnasto pasirodymą finale teisėjai įvertino 13,925 balo.

Lietuvos jaunieji krepšininkai per žaidynes Singapūre užėmė penktąją vietą. Pirmadienį per dvikovą dėl 5 vietos lietuviai 28:24 (12:14) įveikė Izraelio bendraamžius.