Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje – svarbi „Dzūkijos“ pergalė

2016 01 23 21:50
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate svarbią pergalę turnyro lentelės kaimynui dvikovoje iškovojo „Dzūkijos“ ekipa. Andrejaus Urlepo auklėtiniai namuose 75:71 (19:14, 21:14, 17:24, 18:19) palaužė „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Nesportinė pražanga. Aistros sunkiai valdomos buvo nuo pat pirmojo kėlinio. Ketvirčiui vos įpusėjus arbitrai nesportinę pražangą užfiksavo Andriy“ui Agafonovui, kuris nė kiek nesismulkindamas stūmė krepšio link besiveržusį Paulių Danisevičių.

Dviženklė persvara. Kol pirmasis kėlinys beveik į jokius klausimus neatsakė, antrajame iniciatyvos ėmėsi „Dzūkija“. Alytiškiai spurtavo 11:3 ir atitrūko 13 taškų skirtumu (30:17).

Klaidos. Būtent jos buvo kertinis pirmosios rungtynių dalies aspektas. Po pirmųjų 20 minučių žaidimo „Pieno Žvaigždės“ buvo padariusios daugiau nei per pus daugiau klaidų nei jų oponentai (9 prieš 4).

Pasivijo. Ilgosios pertraukos metu „Pieno žvaigždės“ padarė tinkamas išvadas ir trečiame kėlinyje pradėjo varžovus vytis. Skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (55:52). Šis atotrūkis išliko iki prieš paskutinės rungtynių minutės.

Atomazga. Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė 2 taškai (73:71). Steponas Babrauskas perėmė kamuolį, tačiau greitame puolime jo tritaškis skriejo pro šalį. Osvaldas Mačernis likus 11 sekundžių pridėjo dvitaškį prie „dzūkų“ persvaros, o lemiamos atakos metu du pasvaliečių metimai skriejo pro šalį ir galutinis rungtynių rezultatas – 75:71.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 18, Giedrius Gustas 15, Tadas Rinkūnas 11, Osvaldas Mačernis 10, Tomas Urbonas 9.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 23, Ramone Moore“as 11, Andriy Agafonovas 11, Steponas Babrauskas 11.