U18 merginos nusileido belgėms

2014 07 19 21:27
L. Juškaitės indėlio Lietuvos ekipai neužteko  fibaeurope.com nuotrauka

Kovas Europos čempionate tęsianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė  B grupės rungtynėse 57:59 (14:17, 18:14, 9:16, 16:12) nusileido Belgijos bendraamžėms. Iškovojusios vieną pergalę ir patyrusios du pralaimėjimus, lietuvės pateko į antrąjį čempionato etapą, tačiau jį pradės be įskaitinių taškų.

Pirmajame kėlinyje tarp komandų vyko lygi kova. Nors didesnę laiko dalį pirmavo Belgijos komanda, lietuvės alsavo varžovėms į nugaras ir išlaikė intrigą (14:17).

Antrajame ketvirtyje komandos toliau demontravo atkaklų krepšinį, skirtumas tarp ekipų svyravo nuo 1 iki 3 taškų, o prasidėjus dižiajai pertraukai minimalų pranašumą turėjo lietuvės (32:31).

Trečiajį ketvirtį 16:9 laimėjusios belgės prieš paskutines dešimt minučių turėjo 6 taškų persvarą, o paskutiniame kėlinyje viską lėmė tik smulkmenos. Varžovės išlaikė minimalų pranašumą ir šventė sunkią pergalę.

Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Laura Juškaitė, pelniusi 23 taškus (6 atk.kam.), 12 taškų pridėjo Agnė Černeckytė.