V.Garasto taurė: „Lietuvos rytas“ nugalėjo „Jenisej“

2016 09 16 20:00
Lietuvos žinių archyvo nuotrauka

„Lietuvos rytas“ pradėjo kovas Vlado Garasto taurės turnyre Klaipėdoje. Pirmajame mače vilniečiai 81:69 nugalėjo Krasnojarsko „Jenisej“ komandą.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketukas: D.Loganas, D.Gailius, A.Jomantas, D.Gordonas ir A.Gudaitis.

Vilniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po penkių iš eilės D.Gordono taškų pirmavo 5:3 (3 min.).

A.Gudaitis dėjimu sudrebino krepšį, tačiau rusai smeigė tritaškį (9:11, 6 min.).

Aikštėje pasirodęs C.Fisheris pagyvino žaidimą, tačiau rusai toliau buvo priekyje. A.Jomanto puskablis paskutinėmis kėlinio sekundėmis išlygino rezultatą (16:16).

D.Gailius surengė įspūdingą prasiveržimą ir sugrūdo kamuolį į krepšį, C.Fisheris toliau demonstravo taiklią ranką – 25:22.

Ketvirčio pabaigoje D.Gailius įskraidino tolimą metimą, A.Gudaitis realizavo baudos metimus – 36:30 (20 min.).

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ pabandė nutolti.

D.Loganas parodė snaiperio savybes, D.Gordonas efektingai užbaigė greitą ataką – 45:36 (25 min.). Rusai nepasidavė ir laimėjo atkarpą 4:0 (45:40).

A.Gudaitis sužaidė puikią atkarpą ir iš eilės pelnė 7 taškus. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis R.Giedraitis atliko perdavimą A.Jomantui ir puolėjui beliko pelnyti lengvus taškus (57:44).

„Lietuvos rytas“ toliau užtikrintai pirmavo – 67:53 (35 min.).

Paskutines „Jenisej“ viltis atgaivinti intrigą šaldė D.Gailius – 76:64 (38 min.).

Rungtynių pabaigoje aikštėje pasirodęs Aistis Pilauskas iš karto pasižymėjo dvitaškiu, o paskutinis rusų metimas jau nieko nelėmė – 81:69.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis 15 (9 atk. kam.), C.Fisheris (5 rez. perd.) ir D.Loganas po 12, D.Gailius (4 perimt. kam.) 11, A.Jomantas 9, D.Gordonas 7, R.Giedraitis 5, J.Jucikas ir K.Kadji po 3, A.Pilauskas ir A.Lapeta po 2.

Šeštadienį „Lietuvos rytas“ 15 valandą susitiks su Saratovo „Avtodor“ ekipa.