Valančiūnas liko savo paties šešėlyje

2015 01 17 9:44
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas buvo beveik nepastebimas, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (26-13) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namie beveik 20 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 89:110 (19:24, 19:28, 30:33, 21:25) nusileido Atlantos „Hawks“ (32-8) krepšininkams, kurie iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Beveik visas rungtynes pirmavę svečiai atitrūko dar pirmoje mačo dalyje. Po rezultatyvios „Raptors“ atakos antrojo kėlinio viduryje Kanados klubo deficitas siekė penkis taškus (36:41).

Tačiau tada „Hawks“ žaidėjai ketvirtį užbaigė spurtu 11:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (52:38).

Trečiajame kėlinyje neketinę sustoti Jeffas Teague, Paulas Millsapas ir Kyle'as Korveris smeigė po tritaškį bei po šių krepšininkų taškų svečiai jau pirmavo triuškinančiu pranašumu (61:41).

Tvirtai rungtynių iniciatyvą į savo rankas paėmusi „Hawks“ likusią rungtynių dalį sėkmingai diktavo savo sąlygas aikštės šeimininkams ir įsirašė 32-ąjį pergalę šį sezoną.

Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 24 minutes, pataikė vieną dvitaškį iš keturių, realizavo du baudų metimus, atkovojo 6 kamuolius, sykį suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25, Jamesas Johnsonas 17, Kyle'as Lowry 11, Greivisas Vasquezas 8, Amiras Johnsonas 8.

„Hawks“: Alas Horfordas 22, DeMarre'as Carrollas 13, Jeffas Teague 13 (9 rez. perd.), Kyle'as Korveris 11, Kentas Bazemore'as 10.