Valančiūno komanda atstatė lygybę ketvirtfinalyje

2014 04 28 8:40

Antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ketvirtfinalio serijoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda. DeMaro DeRozano ir Kyle'o Lowry vedamas Kanados klubas svečiuose 87:79 (35:22, 16:22, 16:23, 20:12) įrodė pranašumą prieš Bruklino „Nets“ ekipos žaidėjus. Serijoje iki keturių pergalių rezultatas – vėl lygus 2-2.

Mačo lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet Kevinas Garnettas realizavo baudų metimus bei aikštės šeimininkams suteikė minimalią persvarą (79:78).

Tada DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry pelnė po du taškus, Greivisas Vasquezas smeigė tritaškį ir 7:0 spurtavę svečiai prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei įgijo saugų pranašumą (85:79).

Kitoje aikštės pusėje Derono Williamsui ir Joe Johnsonui pataikyti į krepšį nepavyko, o su kamuoliu buvęs Lowry buvo sustabdytas pražanga. „Raptors“ gynėjas realizavo baudų metimus ir įtvirtino svečių pergalę (87:79).

Po Jasono Kiddo paprašytos minutės pertraukėlės Derono Williamso tolimas šūvis skriejo pro šalį bei finalinė rungtynių sirena skelbė „Raptors“ triumfą šiame mače.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Valančiūnas aikštėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

„Nets“: Paulas Pierce'as 22, Mirza Teletovičius 12, Deronas Williamsas 10, Kevinas Garnettas 10, Shaunas Livingstonas 9, Joe Johnsonas 7.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Kyle'as Lowry 22, Amiras Johnsonas 17, Patrickas Pattersonas 9 (9 atk. kam.), Greivisas Vasquezas 9 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 6.