Vėl nesustabdoma I.Šalkauskė atvedė komandą į antrąją pergalę

2016 10 14 20:00
lmkl.lt nuotrauka

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (2/0) komanda, kuri namuose 79:65 (18:20, 19:18, 20:11, 22:16) palaužė Ukmergės „Vilkmergės“ (0/2) ekipą.

Šiaulietės pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (18:8), bet ilgai juo nesidžiaugė, nes per likusias 3 minutes viešnios pelnė 12 taškų be atsako ir po pirmojo ketvirčio jau buvo priekyje – 20:18. Antrajame kėlinyje „Vilkmergė“ pratęsė sėkmingą atkarpą (24:18) ir priekyje išliko įpusėjus mačui – 38:37.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės susigrąžino iniciatyvą ir tai leido atitrūkti bei po trijų kėlinių pirmauti 57:49. 33-ąją minutę „Šiauliai-Universitetas“ po ilgos pertraukos susigrąžino dviženklį pranašumą (64:52) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Šiauliai-Universitetas“: Iveta Šalkauskė 22 (14 atk. kam., 33 naud. bal.), Gabija Šegždaitė 15, Ligita Tamutytė (11 atk. kam.), Livija Kaktaitė 10 (8 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Ovilia Brown 28 (6 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 10 (6 atk. kam.), Aurelija Putramentaitė 8.