Venesuelos krepšininkai pabudino snaudusį žvėrį

2016 08 09 6:15

Olimpiados krepšinio varžybų A grupėje JAV rinktinė iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę, 113:69 (18:18, 30:8, 27:25, 38:18) sutriuškinusi Venesuelos komandą.

Rungtynių pradžioje vyravo apylygė kova. Venesuelos krepšininkai pirmame ketvirtyje kelis kartus buvo išsiveržę į priekį ir tuo mėgavosi. Tai gerokai papiktino JAV rinktinės trenerį Mike'ą Krzyzewskį. Jis netgi paėmė minutės pertraukėlę, ko paprastai nedaro ir rimtu tonu aiškino žaidėjams, kad nevalia atsipalaiduoti.

Antrame kėlinyje amerikiečiai pademonstravo savo galią ir žaidimo atkarpą laimėję 30:8, nutolo 48:26. NBA žvaigždės dominavo aikštėje ir po pertraukos.

Agresyviai atakavę amerikiečiai išprovokavo 29 pražangas ir metė net 38 baudų metimus (pataikė 32).

JAV rinktinei (2 pergalės ir 0 pralaimėjimų) 20 taškų pelnė Paulas George'as, 17 – Jimmy Butleris, 16 – Kevinas Durantas, po 14 – Carmelo Anthony ir DeAndre Jordanas.

Venesuelos komandos (0 ir 2) gretose išsiskyrė Johnas Coxas (19 tšk.), Gregory Echenique (18) ir Gregory Vargasas (10).