Vienos geriausių J.Valančiūno sezono rungtynių

2014 02 22 10:25
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto "Raptors" (30/25) ekipa iškovojo sunkią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje, o lietuvis buvo naudingiausias savo komandoje ir sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių.

Penktadienį Kanados klubas savo žiūrovų akivaizdoje 98:91 (16:22, 23:22, 37:21, 22:26) palaužė Klivlando "Cavaliers" krepšininkus.

Pirmą kartą po traumos į starto penketą grįžęs Amiras Johnsonas per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/9 dvit.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

"Cavaliers" komandoje debiutavo Spenceris Hawesas, kurio sąskaitoje - 7 taškai (2/7 dvit., 1/3 trit.) 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti metimai.

J.Valančiūnas per 29 minutes įmetė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus,sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 20 taškų (7/11 dvit., 2/7 trit.) surinkęs Terence'as Rossas. Po 14 taškų pridėjo DeMaras DeRozanas (5/14 dvit.) ir Kyle'as Lowry (4/9 dvit., 1/4 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), po 8 - Patrickas Pattersonas ir Gravis Vasquezas (2/3 trit.).

Svečiams Luolas Dengas (11 atk. kam.) pelnė 21, Kyrie Irvingas (2/10 dvit., 1/6 trit., 10/12 baudų, 9 atk. kam.) - 17, Tristanas Thompsonas (9 atk. kam.) - 13, Jarrettas Jackas (2/8 dvit.) ir Anthony Bennettas (4/5 dvit.) - po 9 taškus.

"Raptors" krepšininkai Rytų konferencijoje užima trečią vietą bei pirmauja Atlanto divizione.