Vilnietės namie neatsilaikė

2007 11 22 0:00

Per trečias šio sezono moterų Eurolygos rungtynes Vilniaus TEO vakar namie žaidė su Faencos "Germano Zama Faenza" krepšininkėmis iš Italijos. Susitikimą 86:80 laimėjo italės. Joms tai buvo pirma pergalė, mūsų komandai - pirmas pralaimėjimas.

TEO jau pirmomis minutėmis įgijo nedidelę persvarą, o po R.Valantienės ir S.Valužytės tritaškių metimų ketvirčio pabaigoje pirmas kėlinukas laimėtas devyniais taškais (24:13). Deja, antro pradžia mūsiškiams buvo nesėkminga - varžovės etapą laimėjo 13:2 ir išsiveržė 29:26. Vilnietės nepalūžo, sugebėjo pasivyti. Ilsėtis komandos išėjo esant lygiosioms (43:43). Per pirmas 20 min. mūsų komandai 15 taškų jau buvo pelniusi S.Valužytė.

Po pertraukos taip pat vyko atkakli kova. Visą laiką pirmavo viešnios ir išlaikė persvarą savo rankose.

Rezultatyviausiai TEO komandoje žaidė 21 tašką pelniusi S.Valužytė. Po 17 taškų surinko Nikisha Sales ir Jelena Leučenka (12 atkovotų kamuolių), 14 pelnė Eglė Šulčiūtė.