Vilnietės sužinojo varžoves

2013 07 05 14:22
"Kibirkšties-VIČI-IKI" komanda praėjusį sezoną žaidė Europos taurės turnyre ir iškovojo dvi pergales. Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Stipriausia Lietuvos moterų krepšinio komanda Vilniaus "Kibirkštis-VIČI-IKI" sužinojo, su kokiais klubais jai teks kovoti Eurolygoje.

Šalies čempionės pateko į C grupę, kurioje dar varžysis keturiskart Eurolygos čempionė Maskvos srities "Sparta&K" (Rusija), 2011 metų stipriausia Europos komanda Salamankos "Perfumerias Avenida" (Ispanija), šio turnyro senbuvė Stambulo "Galatasaray" (Turkija), taip pat Polkovicės CCC (Lenkija), Prahos ZVVZ USK (Čekija) ir Zagrebo ZBC (Kroatija).

Miunchene traukiant burtus iš viso 20 komandų padalyta į tris grupes. B ir C grupėse varžysis po 7, A grupėje - 6 ekipos. Naujasis sezonas prasidės lapkričio 6 dieną, o Finalo aštuoneto turnyras numatytas balandžio 7-13 dienomis.

"Kibirkšties-VIČI-IKI" komanda, kuri praėjusiame sezone žaidė Europos taurės turnyre, debiutuos Eurolygoje. Su Lietuvos klubu šiame turnyre debiutuos ir Lateso BLMA ekipa iš Prancūzijos bei "Kayseri Kaski" iš Turkijos.

Prieš dvejus metus atgimusi legendinė Lietuvos komanda praėjusį sezoną tapo šalies čempione, iškovojo Lietuvos krepšinio federacijos taurę, Baltijos lygoje pasipuošė bronzos medaliais ir Europos turnyre iškovojo 2 pergales.