Vokietijos geriausieji

2011 12 21 6:00

1,5 tūkst. Vokietijos sporto žurnalistų geriausiais savo šalies metų sportininkais išrinko 33 metų krepšininką Dirką Nowitzkį ir 24 metų biatlonininkę Magdaleną Neuner.

D.Nowitzkis tapo pirmuoju Vokietijos krepšininku, triumfavusiu šiuose rinkimuose. Šiemet jis padėjo Dalaso "Mavericks" komandai laimėti NBA pirmenybes ir tapo naudingiausiu superfinalo serijos žaidėju. Po Lietuvoje vykusio Europos čempionato D.Nowitzkis paskelbė baigiąs karjerą nacionalinėje rinktinėje. Jai puolėjas atstovavo 12 metų. Antrąją vietą šių metų rinkimuose užėmė "Formulės-1" automobilių lenktynių pasaulio čempiono titulą apgynęs Sebastianas Vettelis, trečias liko stalo tenisininkas Timo Bollas.

M.Neuner rinkimuose triumfavo antrą kartą. Geriausia Vokietijoje ji jau buvo paskelbta 2007-aisiais. Du kartus Vankuverio olimpiados čempionė M.Neuner šiemet pasaulio čempionate Rusijoje iškovojo tris aukso ir du sidabro medalius.

Antrąją vietą Vokietijos metų sportininkės rinkimuose užėmė tenisininkė Andrea Petkovič, trečiąją - kalnų slidininkė Maria Riesch.

Geriausia Vokietijos metų komanda išrinkta po 9 metų futbolo Bundesligos čempionų titulą susigrąžinusi Dortmundo "Borussia".