Vos 4 taškus per kėlinį pelnę lietuviai krito prieš turkus

2013 07 16 23:55
Vos 9 taškus pelnęs Vaidas Kariniauskas buvo rezultatyviausias lietuvių gretose. fibaeurope.com nuotrauka

Lietuvos jaunimo rinktinė per kėlinį sukrapštė vos 4 taškus ir sužaidusi nerezultatyviausias turnyro rungtynes patyrė antrąją nesėkmę. Tomo Pačėso auklėtiniai 48:52 (10:14, 12:13, 4:8, 22:17) neprilygo Turkijos dvidešimtmečiams.

Lietuviai trečiame ketvirtyje net daugiau nei septynias minutes negalėjo pelnyti nė taško, tačiau pavyzdinė gynyba neleido pernelyg nutolti ir turkams. Vis dėlto varžovai susikrovė 9 taškų persvarą (35:26).

Turkijos komanda šio pranašumo neiššvaistė ir ketvirtame kėlinyje, kadangi lietuviai ir šiame ketvirtyje net šešias minutes buvo sustoję bei neįmetė nė taško. Lietuvių puolimas ir snaiperiai atsigavo, kuomet mačo baigtis jau buvo aiški.

Mūsiškiai katastrofiškai atakavo iš trijų taškų zonos. Jie pataikė vos 6 metimus iš 27 bandymų (22,2 proc.). Tiesa, trys tolimi metimai buvo pataikyti pradėjus tiksėti priešpaskutinei susitikimo minutei.

Lietuvių negelbėjo net laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (53 prieš 37). Lietuvos rinktinė pelnė vos du taškus po varžovų klaidų, kuomet turkai – 17.

Lietuva: Vaidas Kariniauskas 9, Ignas Vaitkus 8, Tauras Jogėla 7, Mantas Mockevičius 6, Laimonas Chatkevičius 4 (12 atk. kam., 3 blok.) Mindaugas Kačinas 4.

Turkija: Samet Geyik 21 (7 atk. kam.), Erbil Eroglu 10 (8 rez. perd.).

Trečiadienį lietuviai 18 val. žais su kroatais.