"Wizards" neišbrenda iš pralaimėjimų

2007 11 05 0:00

Prasidėjus NBA sezonui tris iš eilės pralaimėjimus patyrė Vašingtono "Wizards" komanda, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės puolėjas Darius Songaila.

Penktadienį išvykoje "Wizards" 83:103 (18:21, 18:37, 21:21, 26:26) pralaimėjo Bostono "Celtics" komandai, o šeštadienį namie 82:94 (18:19, 24:31, 25:14, 15:30) nusileido Orlando "Magic" klubui.

Per penktadienio dvikovą Darius aikštelėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (2-4/5, 1-5/5) ir 4 kartus atkovojo kamuolį. Už jį rezultatyviau žaidė tik Gilbertas Arenas ir Caronas Butleris. Jų sąskaitoje atitinkamai 21 ir 18 taškų. Nugalėtojams 28 taškus pelnė Paulas Pierce'as, 22 - Kevinas Garnettas.

Šeštadienį lietuvis žaidė 23 minutes, surinko 6 taškus (2-1/5, 1-4/4) ir vėl 4 kartus sugriebė atšokusį kamuolį. Vašingtono ekipoje geriausiai sekėsi Caronui Butleriui - jis surinko 23 taškus - ir Antawnui Jamisonui - jis pridėjo dar 20 taškų. Nugalėtojams 25 taškus pelnė Hidayetas Turkoglou.

Antrą pergalę iš eilės šventė Denverio "Nuggets" ekipa su Linu Kleiza. Krepšininkai išvykoje 99:91 (21:27, 28:25, 25:25, 25:14) įveikė Minesotos "Timberwolves" žaidėjus. Linas per 17 min. pelnė 4 taškus (2-2/7, 3-0/3) ir 4 kartus atkovojo kamuolį. 33 taškus prie pergalės pridėjo Carmelo Anthony, 24 - Allenas Iversonas (8 rez. perd.), 14 - Marcusas Camby (21 atk. kam.).

Pergalę po nesėkmės per pirmąsias NBA rungtynes iškovojo Žydrūno Ilgausko atstovaujamas Klivlendo "Cavaliers" klubas. Praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionai "kavalieriai" savo žiūrovų akivaizdoje 110:106 (32:34, 23:20, 20:26, 35:26) įveikė Niujorko "Knicks" ekipą. Ž.Ilgauskas per 36 min. surinko 8 taškus (2-2/7, 1-4/5) ir atkovojo 12 kamuolių. Net 45 taškus nugalėtojams pelnė LeBronas Jamesas, 24 - Danielis Gibsonas. "Kniks" ekipoje geriausiai sekėsi Jamalui Crawfordui - jo sąskaitoje 25 taškai.