LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017

XVI-ajame NKL ture pergales iškovojo tik aikštės šeimininkai

Paulius Semaška (23 nr.) Lino Šilkaičio nuotrauka

Šeštadienį (11.22) antrajame Lietuvos krepšinio divizione sužaistos šešerios rungtynės. Visuose mačuose pergales iškovojo aikščių šeimininkai.

Vilniaus „Perlas-MRU“ (12-4) paskutiniame ketvirtyje pasivijo ir aplenkė ilgai rungtynių vadžias savo rankose laikiusią „Palangą“ (7-9) – 85:75. Kiti čempionato lyderiai Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (12-4) antroje rungtynių pusėje rezultatu 93:83 nugalėjo Kauno „JAZZ-Diremtą“ (0-16), kurios neišgelbėjo ir rungtynėse debiutavęs Darius Šilinskis.

Įdomi dvikova vyko pamaryje, kur „Šilutė“ po vakarykščio pralaimėjimo Klaipėdoje šiandien reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje. Pamario komanda rezultatu 95:90 nugalėjo „Vilnių“.

Pirmajame kėlinyje nežymų pranašumą įgijo vilniečiai (22:24), tačiau antrajame Arvydo Straupio auklėtiniai svečiams primetė savo tempą ir nutolo 57:43. Trečiajame ketvirtyje daugiausia Andrew Fair dėka svečiai sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (75:68).

Lemiamame ketvirtyje estafetę iš A. Fairo perėmė komandos draugai ir po V. Lukšos dvitaškio skirtumas aptirpo iki 77:73. Penki taškai komandas skyrė įpusėjus kėliniui (82:77). Priešpaskutinę rungtynių minutę iniciatyvos ėmėsi šilutiškis Evaldas Šaulys ir timptelėjo saviškius į priekį (91:79), bet sėkmingu žaidimu atsakė Jermaine Love ir iki kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių sušvelnino atsilikimą iki 93:88. Pasinaudojęs šeimininkų klaida dvitaškį pridėjo Vitalijus Lukšą (93:90), tačiau dviem taikliomis baudomis