XVI-ajame NKL ture pergales iškovojo tik aikštės šeimininkai

2014 11 22 18:28
Paulius Semaška (23 nr.) Lino Šilkaičio nuotrauka

Šeštadienį (11.22) antrajame Lietuvos krepšinio divizione sužaistos šešerios rungtynės. Visuose mačuose pergales iškovojo aikščių šeimininkai.

Vilniaus „Perlas-MRU“ (12-4) paskutiniame ketvirtyje pasivijo ir aplenkė ilgai rungtynių vadžias savo rankose laikiusią „Palangą“ (7-9) – 85:75. Kiti čempionato lyderiai Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (12-4) antroje rungtynių pusėje rezultatu 93:83 nugalėjo Kauno „JAZZ-Diremtą“ (0-16), kurios neišgelbėjo ir rungtynėse debiutavęs Darius Šilinskis.

Įdomi dvikova vyko pamaryje, kur „Šilutė“ po vakarykščio pralaimėjimo Klaipėdoje šiandien reabilitavosi savų žiūrovų akivaizdoje. Pamario komanda rezultatu 95:90 nugalėjo „Vilnių“.

Pirmajame kėlinyje nežymų pranašumą įgijo vilniečiai (22:24), tačiau antrajame Arvydo Straupio auklėtiniai svečiams primetė savo tempą ir nutolo 57:43. Trečiajame ketvirtyje daugiausia Andrew Fair dėka svečiai sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (75:68).

Lemiamame ketvirtyje estafetę iš A. Fairo perėmė komandos draugai ir po V. Lukšos dvitaškio skirtumas aptirpo iki 77:73. Penki taškai komandas skyrė įpusėjus kėliniui (82:77). Priešpaskutinę rungtynių minutę iniciatyvos ėmėsi šilutiškis Evaldas Šaulys ir timptelėjo saviškius į priekį (91:79), bet sėkmingu žaidimu atsakė Jermaine Love ir iki kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių sušvelnino atsilikimą iki 93:88. Pasinaudojęs šeimininkų klaida dvitaškį pridėjo Vitalijus Lukšą (93:90), tačiau dviem taikliomis baudomis