"Cavaliers" ir "Clippers" klubų galimų mainų objektai - aukštaūgiai M.Camby (kairėje) ir Ž.Ilgauskas.

Jei įvyktų mainai tarp Klivlendo "Cavaliers" ir Los Andželo "Clippers" klubų, aukščiausias "kavalierius" Žydrūnas Ilgauskas greičiausiai atsidurtų Los Andžele.

Kaip skelbia dienraštis "The Cleveland Plain Dealer", Klivlendo klubo vadovai "Cavaliers" ekipoje norėtų matyti "Clippers" vidurio puolėją Marcusą Camby.

Pasirengę aukoti lietuvį.

Manais už M.Camby "Cavaliers" bosai pasirengę atiduoti Ž.Ilgauską arba Andresoną Varejao ir kelis atsarginius krepšininkus.

Jei nepavyks susitarti dėl šio sandorio, "Cavaliers" mėgins įsigyti Oklahomos "Thunders" vidurio puolėją Joe Smithą. Taip informuoja krepsinis.net.

34 metų 211 cm ūgio M.Camby šį sezoną žaidė 42 rungtynes, per jas aikštelėje vidutiniškai praleisdavo 34 minutes, pelnydavo 11,7 taško ir atkovodavo 12,8 atšokusio kamuolio.

33 metų 221 cm ūgio Ž.Ilgauskas per 33 rungtynes vidutiniškai žaisdavo 27 minutes, įmesdavo 14 taškų ir kamuolį sugriebdavo 7,3 karto.

33 metų 208 cm ūgio J.Smithas per 35 rungtynes aikštelėje vidutiniškai praleisdavo 19 minučių, surinkdavo 6,5 taško ir 4,5 karto atkovodavo kamuolį.

Savaitės laureatai

Naudingiausiais praėjusios NBA savaitės (vasario 2-8 d.) žaidėjais Rytų bei Vakarų konferencijose pripažinti atitinkamai "Cavaliers" puolėjas LeBronas Jamesas ir Los Andželo "Lakers" vidurio puolėjas Pau Gasolis.

Penktą kartą šį sezoną savaitės laureatu tapęs 24-erių 203 cm ūgio L.Jamesas per trejas rungtynes vidutiniškai pelnė 33,7 taško, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius. Vasario 4 dieną per rungtynes išvykoje su Niujorko "Knicks" (107:102) jis pelnė 52 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 9 kamuolius. Praėjusią savaitę L.Jamesas tapo jauniausiu per visą NBA istoriją krepšininku, kuris per savo karjerą į varžovų krepšį įmetė 12 000 taškų.

28 metų 213 cm ūgio P.Gasolio klubas "Lakers" praėjusią savaitę laimėjo visas ketverias rungtynes. Ispanas prie pergalių prisidėjo vidutiniškai 26 taškais ir 13,8 atkovoto kamuolio. Vasario 5 dieną absoliutus NBA lygos lyderis "Lakers" po pratęsimo 110:109 įveikė NBA čempionus Bostono "Celtics" krepšininkus, o P.Gasolis pelnė 24 taškus ir sugriebė 14 kamuolių. Per visas ketverias rungtynes Ispanijos rinktinės žaidėjo rezultatyvumas ir atkovotų kamuolių skaičius buvo dviženklis.