Ž.Ilgauskas tęsia dublių sezoną

2007 11 29 0:00

Dar vienu dvigubu dubliu - 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių - pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas. Lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas antradienį namie po pratęsimo 109:104 (26:20, 20:29, 28:23, 18:20, 17:12) nugalėjo NBA Rytų konferencijos Atlanto pogrupio bei absoliučius lyderius Bostono "Celtics" (11/2) krepšininkus.

Per 44 minutes Žydrūnas pataikė 6 dvitaškius iš 9, visus 3 baudų metimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, 3 kartus suklydo ir surinko 4 pražangas.

Rytų konferencijos čempiono, kuris Centriniame pogrupyje su 9 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais yra antras, ekipoje sėmingiausiai žaidė LeBronas Jamesas - 38 taškai bei 13 rezultatyvių perdavimų. Per pratęsimą nugalėtojams jis pelnė 11 taškų. 24 taškus surinko Drew Goodenas (13 atk. kam.), 16 - Aleksandras Pavlovičius.

Tik antrą pralaimėjimą per sezoną patyrusioje svečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Ray Allenas (29 tšk.), Kevinas Garnettas (19) ir Paulas Pierse'as (16).

Po dvejų dėl kojos traumos praleistų mačų antradienį Linas Kleiza pelnė 14 taškų, tačiau lietuvio atstovaujama Denverio "Nuggets" ekipa namie 110:112 (25:31, 25:25, 33:26, 27:30) pralaimėjo Indianos "Pacers" krepšininkams. Starto penkete žaidęs L.Kleiza per 31 minutę prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 10, visus 4 baudų metimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą suklydo.

"Nuggets" ekipoje, kuri su 9 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje tebėra antra, sėkmingiausiai rungtyniavo Allenas Iversonas (26 tšk.), Carmelo Anthony (25) ir Anthony Carteris (17). Nugalėtojams, kurie su 7 pergalėmis iš 15 galimų Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje yra ketvirti, 30 taškų pelnė Mike'as Dunleavy, 21 - Shawne'as Williamsas (11 atk. kam.), po 15 - Marquisas Danielsas bei Jamaalas Tinsley (11 rez. perd.).