Ž.Ilgauskas vėl buvo komandos lyderis

2007 11 08 0:00

Antrą pergalę per ketvirtas NBA reguliariojo sezono rungtynes iškovojo praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionas Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku, o lietuvis antrajame mače iš eilės pasižymėjo dvigubu dubliu - vėl pelnė 22 taškus bei po krepšiais atkovojo 13 kamuolių.

Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje ketvirtą vietą užimantys "Cavaliers" krepšininkai svečiuose 108:104 (29:23, 25:31, 26:27, 28:23) įveikė Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupio autsaiderę "Golden State Warriors" ekipą. Jai tai buvo ketvirta nesėkmė iš eilės.

Per 38 minutes Ž.Ilgauskas pataikė 9 dvitaškius iš 15 bei 4 baudų metimus iš 6, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Sėkmingiausiai iš nugalėtojų žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 24 taškai, 14 sugriebtų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti metimai. 22 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Danielis Gibsonas, 16 - Drew Goodenas, 10 - Damonas Jonesas. Iš pralaimėjusiųjų rezultatyviausiai rungtyniavo Baronas Davisas (29 tšk. ir 10 rez. perd.), Monta Ellisas (22 tšk.), Alas Harringtonas (19 tšk. bei 10 atk. kam.) bei latvis Andris Biedrinis (12 tšk. ir 11 atk. kam.).

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė Denverio "Nuggets" ekipa su Linu Kleiza, sugebėjusi išsaugoti vienos Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderės (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) poziciją. Svečiuose "Nuggets" krepšininkai - po ypač nesėkmingo ketvirto kėlinio - 112:119 (37:32, 29:28, 26:22, 20:37) turėjo pripažinti trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje esančio Niujorko "Knicks" (2/1) klubo pranašumą.

Lietuvis pelnė 18 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir dukart suklydo. Per 32 su puse žaidimo minutės L.Kleiza pataikė 2 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 7 bei nepataikė abiejų baudos metimų.

32 taškus Denverio komandai pelnė Allenas Iversonas, 24 - Carmelo Anthony (9 rez. perd.), 13 - Eduardo Najera. Iš nugalėtojų sėkmingiausiai žaidė Jamalas Crawfordas (25 tšk.), Eddy Curry (24), Zachas Randolphas (22 tšk. ir 17 atk. kam.) ir Stephonas Marbury (21 tšk.).