Ž.Ilgausko dvigubas dublis pergalės nepadovanojo

2007 11 06 0:00

Antrą pralaimėjimą per trečias NBA čempionato rungtynes patyrė praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionas Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku. Komanda sekmadienį svečiuose 92:103 (22:21, 23:17, 19:31, 28:34) nusileido Fynikso "Suns" (2 pergalės ir 1 pralaimėjimas) krepšininkams.

Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 22 taškus ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių. Be to, jis blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo ir surinko 5 pražangas. Daugiau nei per 37 žaidimo minutes (37:08) Ž.Ilgauskas prametė tritaškį, pataikė 9 dvitaškius iš 19 bei visus 4 baudų metimus. 27 taškus svečiams pelnė LeBronas Jamesas (8 rez. perd. ir 4 blok. met.), 22 - Drew Goodenas (14 atk. kam.).

Iš nugalėtojų sėkmingiausiai žaidė Steve'as Nashas (30 tšk. ir 10 rez. perd.), Shawnas Marionas (23 tšk. bei 12 atk. kam.), Borisas Diawas (16 tšk.) ir Leandro Barbosa (14).

Pirmą pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės patyrė Denverio "Nuggets" ekipa su Linu Kleiza. Komanda sekmadienį namie 88:93 (21:14, 28:34, 20:25, 19:20) turėjo pripažinti Naujojo Orleano "Hornets" krepšininkų pranašumą. Pastariesiems tai buvo trečia pergalė iš eilės. Lietuvis pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Per beveik 24 su puse žaidimo minutės (24:23) L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 5, abu dvitaškius bei abu baudų metimus.

23 taškus šeimininkams pelnė Allenas Iversonas (8 rez. perd.), 20 - Carmelo Anthony. Iš nugalėtojų sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Westas (17 tšk.), Chrisas Paulas (15) ir Bobby Jacksonas (13).

Čempionate toliau be pralaimėjimų žengia Bostono "Celtics" klubas. Sekmadienį svečiuose "Celtics" (3/0) po pratęsimo 98:95 (23:14, 15:17, 28:24, 12:23, 20:17) palaužė Toronto "Raptors" (2/1) krepšininkus. Per šį susitikimą Bostono ekipai nevadovavo jos vyriausiasis treneris Docas Riversas. Jis išskrido į Čikagą, kur mirė tėvas. Vienas "Celtics" lyderių Ray Allenas pelnė 33 taškus (2-4/5, 3-7/11, 1-4/4) ir peržengė 17 000 taškų, pelnytų stipriausioje pasaulio lygoje, ribą.