Ž. Janavičiaus debiutas pažymėtas pergale prieš "Juventus"

2014 12 14 18:03
bc.lrytas.lt nuotrauka

Sekamdienį „Lietuvos ryto“ kelyje stojo ambicinga Utenos „Juventus“ komanda. Ketvirtoje LKL čempionato vietoje įsitvirtinę D.Adomaičio auklėtiniai du kėlinius atkakliai priešinosi šeimininkams, tačiau galiausiai buvo priversti pripažinti "Lietuvos ryto" pranašumą 76:61.

Rungtynių pradžioje Utenos komanda jautėsi lyg namuose - įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 6:10. "Juventus" daugiausiai R.Broaduso ir V.Čepukaičio pastangomis ir toliau krovėsi pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai buvo priekyje 14:19

Į antrąjį kėlinį vilniečiai žengė labiau užsivedę ir po kelių minučių persvėrė rezultatą savo naudai - 23:22. Utenos komanda paprašė minutės pertraukėlės ir po jos "Lietuvos rytui" jau sunkiau sekėsi rinkti taškus. Tačiau įpusėjus rungtynėms priekyje buvo šeimininkai - 37:34.

Po ilgosios pertraukos "Juventus" krepšininkai ir toliau nepasidavė - šeimininkai nors ir stengėsi, tačiau pranašumą krovėsi sunkiai (44:37). Vis tik atkaklūs vilniečiai pagaliau palaužė uteniškius ir po trijų kėlinių pirmavo jau užtikrintai - 58:41.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau tebuvo formalumas. "Lietuvos rytas" iki pabaigos išlaikė iniciatyvą savo rankose ir Žygimanto Janavičiaus debiutą pažymėjo įtikinama pergale rezultatu 76:61.