"Žalgiris" įrodė pranašumą prieš CSKA

2012 10 28 17:16
Vaidoto Grigo/zalgiris.lt nuotr.

Sekmadienį VTB Vieningoje lygoje susitiko Kauno "Žalgiris" ir Maskvos CSKA. Namuose rungtyniavę kauniečiai įveikė varžovus 76:66 (19:17, 24:24, 10:13, 23:12).

Tris kėlinius dvikova vyko permainingai. "Žalgirio" krepšininkai buvo įgiję 10 taškų persvarą, kurią varžovai ne tik sugebėjo panaikinti, bet ir išsiveržė į priekį.

Prasidedant paskutiniam ketvirčiui, minimalų pranašumą turėjo CSKA 54:53. Tačiau lemiamas varžybų minutes puikiai sužaidę žalgiriečiai sugebėjo kėlinį laimėti 11 taškų skirtumu ir nuaidėjus finalinei sirenai galėjo pelnytai džiaugtis pergale. "Žalgiris" šiose rungtynėse žaidė be vieno savo lyderių - sergančio snaiperio Marko Popovičiaus.

„Žalgiris“: K.Lavrinovičius 19 tšk., R.Kaukėnas 12, M.Kuzminskas 8, I.Jaaberas, P.Jankūnas ir T.Dardenas po 7, J.Foote'as ir D.Lavrinovičius po 5.

CSKA: S.Weemsas 13, N.Krstičius 11, V.Chriapa 8.

Per oficialias varžybas Kauno "Žalgiris" šį sezoną lieka nenugalėtas. Kauno komanda laimėjo po tris Eurolygos bei VTB Vieningosios lygos rungtynes, taip pat du LKL susitikimus.