"Žalgiris" įveikė Eurolygos čempionus

2012 10 26 7:19
Oliveris Lafayette'as (Kauno "Žalgiris") /euroleague.net nuotr.

Kauno "Žalgiris" Eurolygoje lieka nenugalėtas.

Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai išvykoje kovojo su Eurolygos čempionų titulą ginančiu grėsminguoju Pirėjo "Olympiacos". Kauniečiai iškovojo įtikinamą pergalę 79:61 (14:17, 19:22, 26:10, 20:12).

Po dviejų kėlinių nuo varžovų atsilikęs 6 taškais, po ilgosios pertraukos "Žalgiris" dominavo aikštelėje. Galutinai varžovus nokautavo žalgiriečių "sausas" spurtas 14:0 paskutiniojo ketvirčio pradžioje.

Rezultatyviausiai Kauno „Žalgirio“ gretose rungtyniavo Marko Popovičius 16 tšk., Oliveris Lafayette'as 10, Ibrahimas Jaaberas 9, Darjušas Lavrinovičius 9, Tremmellas Dardenas 8, Rimantas Kaukėnas 8.

Graikijos komandoje pasižymėjo Kyle'as Hinesas 15, Georgios Printezis 12, Evangelosas Mantzaris 11 ir Vassilis Spanoulis 10.

Trys pergalės per trejas rungtynes - sėkmingiausias "Žalgirio" startas Eurolygoje per visą klubo istoriją. Primename, kad pirmose prestižiškiausio Europos krepšinio turnyro rungtynėse Kauno komanda namuose 90:62 sutriuškino Zagrebo "Cedevita" (Kroatija), o antrose 77:71 išvykoje privertė pasiduoti Vitorijos „Caja Laoral“ (Ispanija).

Kauno "Žalgiris" tapo vienvaldžiu C grupės lyderiu:

(vieta, klubas, pergalės, pralaimėjimai)

1. Kauno "Žalgiris" 3/0

2. Milano "EA7 Emporio Armani" 2/1

3. Stambulo "Anadolu Efes" 1/1

4. Vitorijos "Caja Laboral" 1/2

5. Pirėjo "Olympiacos" 1/2

6. Zagrebo "Cedevita" 0/2

Ketvirtasias grupės rungtynes kauniečiai žais namuose su Milano "EA7 Emporio Armani" (Italija).