"Žalgiris" neišnaudojo paskutinės akimirkos

2013 01 25 21:57

Oliveris Lafayette'as ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą ir vienas grąžino Kauno „Žalgirį“ (1-4) į kovą dėl pirmosios Eurolygos „Top 16“ etapo pergalės išvykoje šį sezoną. Visgi amerikietis paskutinėmis rungtynių akimirkomis prametė iš po krepšio ir palaidojo savo komandos viltis.

Lietuvos čempionai išvykoje 52:56 (8:15, 15:12, 13:14, 16:15) pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (4-1) krepšininkams.

Tai buvo jau 23 „Žalgirio“ nesėkmė iš eilės „Top 16“ etapo rungtynėse išvykoje.

Likus žaisti 4 minutes kauniečiai buvo perėmę iniciatyvą ir turėjo saugią 6 taškų persvarą (49:43). Tačiau tuomet prabilo vos 1 tritaškį iš 8 bandymų iki tol pataikęs Savanovičius. Serbas smeigė du tritaškius iš eilės ir rezultatas vėl tapo lygus (49:49).

Negana to, tritaškį pataikė ir Joshua Shippas ir turkai susigrąžino persvarą. Nesėkmingai puolime žaidusius žalgiriečius taiklia bauda nubaudė ir Jamonas Lucas (53:49).

greitos atakos metu pataikęs tolimą metimą (52:53). Kitoje atakoje Savanovičius pataikė tik 1 baudą. Paskutinėje kauniečių atakoje Lafayette'as puikiai pergudravo varžovus, tačiau nesugebėjo būdamas visiškai laisvas pataikyt iš po krepšio. Per likusias 2 sekundes Shippas sumetė baudas ir paskandino „Žalgirio“ laivą.

Dėl antrosios pergalės „Top 16“ etape lietuviai kausis sausio 31 dieną, kuomet namuose priims Berlyno ALBA krepšininkus.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius 12, Joshua Shipper 11, Duško Savanovičius ir Jamonas Lucas po 10.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas ir Tremmellas Dardenas po 10, Kšištofas Lavrinovičius 8.