"Žalgiris" nesustabdomas ir toliau

2012 11 09 23:08
Stambulo krepšininkams nepavyko sustabdyti žalgiriečių puolimo./AFP/Scanpix nuotauka

Šį sezoną Eurolygoje pralaimėjimo dar nepatyrusius Kauno "Žalgirio" krepšininkus ir vėl lydėjo sėkmė. 13 iš 26 tritaškių pataikę žalgiriečiai svečiuose nugalėjo Stambulo "Anadolu Efes" klubą.

Pirmąją rungtynių pusę nė viena komanda neįgijo didesnės persvaros. Po pirmojo ketvirčio Kauno klubas pirmavo rezultatu 25:23, po antrojo rezultatas švieslentėje buvo lygus - 37:37.

Apylygiai komandos žaidė ir pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi "Žalgirio" gynėjas iš Kroatijos Marko Popovičius. M.Popovičius įmetė keturis tritaškius iš eilės, kas leido Kauno klubui atitrūkti 9 taškais (52:43). 9 taškų persvarą žalgiriečiai turėjo ir pasibaigus trečiajam kėlinukui (60:51).

Pergalės kauniečiai nepaleido ir per paskutiniąsias 10 minučių, įveikdami turkų klubą 13 taškų skirtumu - 77:64. Rezultatyviausias "Žalgirio" ekipoje buvo M.Popovičius, pelnęs 21 tašką - visus juos tritaškiais (7 iš 10). 16 taškų pridėjo Tremmellas Dardenas, 15 - Darjušas Lavrinovičius.

Šeimininkų gretose labiausiai pasižymėjo 20 taškų pelnęs Semihas Erdenas.

Pasibaigus pirmajam Eurolygos varžybų turui, visas penkias pergales iškovojęs "Žalgiris" užtikrintai pirmauja C grupės lentelėje. Antrąjį turą žalgiriečiai pradės jau lapkričio 15 dieną Zagrebe, kur rungtyniaus su šio miesto "Cedevita" klubu.