„Žalgiris“ pusšimčiu taškų nušlavė „Lietkabelį“

2013 01 29 9:19
Oresto Gurevičiaus nuotrauka

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgirio“ (8-0) ekipa. Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 113:61 (31:16, 32:8, 26:19, 24:18) sutrypė Panevėžio „Lietkabelio“ (5-8) krepšininkus.

Panevėžiečiai Lietuvos čempionams priešinosi tik pirmosiomis mačo minutėmis. Ketvirčio viduryje spurtą 16:0 surengę žalgiriečiai įgijo solidžią persvarą, kurią kiekviename ketvirtyje vis didino.

„Žalgirio“ pranašumas jau įpusėjus rungtynėms siekė net 39 taškus, o po didžiosios pertraukos skirtumas ir toliau augo.

Tai buvo didžiausia persvara „Žalgirio“ laimėtos rungtynės šį sezoną. Prieš tai Lietuvos čempionai 50-ies taškų skirtumu buvo nušlavę Kauno „LSU-Baltus“ (121:71) ir Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (93:43).

Tuo tarpu „Lietkabelio“ ekipa pralaimėjo ketvirtas LKL rungtynes paeiliui. Paskutinį kartą ji pergalę šventė gruodžio 18 d., kai 116:102 patiesė Utenos „Juventus“.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 10 (9 atk. kam.), Tauras Jogėla 10, Arnas Butkevičius 10.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 24 (8 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 18, Kšištofas Lavrinovičius 14, Rimantas Kaukėnas 10, Adas Juškevičius 10 (7 atk. kam.).