LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

„Žalgiris“ pusšimčiu taškų nušlavė „Lietkabelį“

2013 01 29 9:19
Oresto Gurevičiaus nuotrauka

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgirio“ (8-0) ekipa. Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 113:61 (31:16, 32:8, 26:19, 24:18) sutrypė Panevėžio „Lietkabelio“ (5-8) krepšininkus.

Panevėžiečiai Lietuvos čempionams priešinosi tik pirmosiomis mačo minutėmis. Ketvirčio viduryje spurtą 16:0 surengę žalgiriečiai įgijo solidžią persvarą, kurią kiekviename ketvirtyje vis didino.

„Žalgirio“ pranašumas jau įpusėjus rungtynėms siekė net 39 taškus, o po didžiosios pertraukos skirtumas ir toliau augo.

Tai buvo didžiausia persvara „Žalgirio“ laimėtos rungtynės šį sezoną. Prieš tai Lietuvos čempionai 50-ies taškų skirtumu buvo nušlavę Kauno „LSU-Baltus“ (121:71) ir Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (93:43).

Tuo tarpu „Lietkabelio“ ekipa pralaimėjo ketvirtas LKL rungtynes paeiliui. Paskutinį kartą ji pergalę šventė gruodžio 18 d., kai 116:102 patiesė Utenos „Juventus“.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 10 (9 atk. kam.), Tauras Jogėla 10, Arnas Butkevičius 10.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 24 (8 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 18, Kšištofas Lavrinovičius 14, Rimantas Kaukėnas 10, Adas Juškevičius 10 (7 atk. kam.).

Dėl nuo mūsų nepriklausančių techninių kliūčių dalintis šiuo straipsniu laikinai negalima. Atsiprašome...