„Žalgiris“ pusšimčiu taškų nušlavė „Pieno žvaigždes“

2012 11 19 20:58
Vaidoto Grigo/zalgiris.lt nuotr.

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo čempionės titulą ginanti Kauno „Žalgirio“ (3-0) ekipa. Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 93:43 (19:12, 27:4, 29:13, 18:14) nušlavė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-3) komandą.

Pasvaliečiai šalies čempionams priešinosi tik pirmas penkias minutes, kai atsiliko per vieną metimą (12:14). Tačiau tuomet „Žalgiris“ pelnė 22 taškus be atsako ir įgijo triuškinamą pranašumą.

Per likusius kėlinius žalgiriečiai nemažino apsukų ir vis didino skirtumą. Jis augo ir aikštelėje esant jauniesiems „Žalgirio“ krepšininkams, ir labiau patyrusiems.

Pralaimėjimas 50-ies taškų skirtumu yra bene didžiausias per Pasvalio klubo istoriją. Praėjusį sezoną LKL debiutavę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai DNB LKF taurės turnyro finale žalgiriečiams nusileido 37 taškų skirtumu (62:99).2010-2011 m. sezone Pasvalio ekipa žaidė NKL pirmenybėse ir pati triuškino varžovus.

„Visuomet stengiamės kuo geriau pasirodyti, tačiau šįkart norėjome reabilituotis po dviejų nesėkmių VTB Vieningoje lygoje ir Eurolygoje. Be to, treneris daugiau laiko suteikė mums – jauniems žaidėjams – o mes stengėmės įvykdyti jo uždavinius. Svarbiausia buvo apsiginti. Manau, kad treneris mūsų gynyba šiandien turėtų būti patenkintas“, – po rungtynių SPORT1 televizijai sakė Mindaugas Kuzminskas.

„Pieno žvaigždės“: Yancy Gatesas 12, Trevonas Hughesas 8, Vaidas Čepukaitis 4, Tyrellas Biggsas 4.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 16, Mindaugas Kuzminskas 13, Jeffas Foote'as 12 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 12, Mario Delašas 11.