Zelandai palūžo po J. Valančiūno spurto

2014 08 17 21:13

Tris kėlinius strigusi Lietuvos rinktinė atsibudo tada, kai labiausiai reikėjo. Jonas Valančiūnas ketvirto kėlinio viduryje pelnė 11 taškų iš eilės ir jo vedama rinktinė šią vasarą išliko nepralaimėjusi.

Jono Kazlausko auklėtiniai Kauno „Žalgirio“ arenoje 85:79 (18:23, 19:18, 18:17, 30:21) nugalėjo Naujosios Zelandijos rinktinę ir iškovojo devintą pergalę draugiškų rungtynių cikle.

Nuo pirmos minutės pirmavę svečiai ketvirto kėlinio viduryje buvo priekyje 66:58, kai lietuviai puolime atrado Valančiūną.

Vidurio puolėjas surinko 11 taškų iš eilės ir lietuviai spurtavo 16:0, taip perlauždami rungtynes savo naudai – 74:66.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 19 (6/6 dvitaškių, 5 atk. kam.), Paulius Jankūnas 16, Darjušas Lavrinovičius 12, Martynas Pocius ir Jonas Mačiulis po 11.

Naujoji Zelandija: Kirkas Penney 26, Tai Websteris 12, Benny Anthony 10.