TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

Žinomi visi MKL „Perlas“ žvaigždių dienos dalyviai

2016 01 25 15:41
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Jau žinomi visi jaunieji krepšinio talentai, kurie dalyvaus Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ žvaigždžių dienos šventėje Palangoje. Ji vyks vasario 6 dieną prieš Lietuvos krepšinio federacijos vyrų (mažosios) taurės turnyro rungtynes dėk III vietos ir finalą.

Už MKL „Žvaigždžių dienos“ dalyvius socialiniame tinkle „Facebook“ buvo atiduoti 70 308 balsai ir įnirtinga kova tęsėsi iki pat balsavimo pabaigos praėjusį penktadienį.

Po „Facebook“ balsavimo bilietus į Rytų-Vakarų rungtynes iškovojo:

Rytai

Jauniai

U18 Aretas Jasiūnas (Panevėžio KKSC)

U17 Tadas Vaičiūnas (Š.Marčiulionio KA)

Indrė Vilkuotytė (Biržų SM)

Jaunučiai

U16 Vytautas Jakubaitis (Panevėžio KKSC)

U15 Lorenas Stoškevičius (Šiaulių KA „Saulė“)

Enrika Matiukaitė (Šiaulių KA „Saulė“)

Vaikai

U14 Aras Valenta (Vilniaus KM)

U13 Emilis Butkus (Š.Marčiulionio KA)

Saulė Dambrauskaitė (Šiaulių KA „Saulė“)

Vakarai

Jauniai

U18 Eimantas Poškus (Kretingos SM)

U17 Lukas Uleckas (Sabonio KC)

Livija Kaktaitė (V.Knašiaus KM)

Jaunučiai

U16 Tautvydas Kupstas („Tornado“ KM)

U15 Gytis Mačionis („Tornado“ KM)

Ugnė Skupeikaitė (Kauno KM „Aisčiai“)

Vaikai

U13 Liutauras Lelevičius (Sabonio KC)

U14 Matas Masiliūnas (Sabonio KC)

Agnesė Garčinskaitė (Plungės SRC)

Be tradicinių Rytų ir Vakarų komandų rungtynių susirinkusieji į Palangą galės išvysti tritaškių metimų konkursą. O taip pat tik Moksleivių lygoje išbandytos „Karavano“, „Bauduko“, „Slalomo“ rungtys ir „Renault“ trys prieš tris į vieną krepšį turnyras.

Tiesa, ne visi į Rytų ir Vakarų rungtynes atrinkti jaunieji krepšininkai galės dalyvauti šventėje. Dalis Jaunučių amžiaus atstovų su Lietuvos U16 merginų ir vaikinų rinktinėmis bus išvykę į draugiškus turnyrus Turkijoje.

„Žinoma, kai kurių talentingų šešiolikmečių šioje šventėje gali trūkti, tačiau, manau, kad likę krepšininkai tikrai norės kompensuoti kolegų nebuvimą ir padirbės dvigubai. Kviečiu visus atvykti ir dalyvauti šaunioje krepšinio šventėje“, – sakė vienas Rytų komandos trenerių Raimundas Kairys.

Žvaigždžių diena Palangoje vasario 6 d. prasidės 11:00 val., o susirinkusieji galės išvysti populiariausių atlikėjų pasirodymus, visus linksmins geriausios Lietuvos krepšinio klubų šokėjos, o pertraukėlių metu bus galima laimėti įvairių Moksleivių lygos rėmėjų prizų. Renginį transliuos internetinė sporto televizija „SportoTV“.

Įėjimas į renginį NEMOKAMAS.

Atnaujintos komandų sudėtys:

RYTAI

U14

Šeila Gudinskaitė (Panevėžio KKSC)

Ugnė Mikštaitė (Panevėžio KKSC)

Audronė Zdanevičiūtė (Vilniaus KM)

Saulė Dambrauskaitė (Šiaulių KA „Saulė“)

U16

Brigita Sinickaitė (Šiaulių KA „Saulė“)

Kristina Masionytė (Alytaus SRC)

Goda Kuzminskytė (Vilniaus KM)

Enrika Matiukaitė (Šiaulių KA „Saulė“)

U18

Gabija Meškonytė (Vilniaus KM I)

Dalia Donskichytė (Vilniaus KM I)

Martyna Petrėnaitė (Biržų SM)

Indrė Vilkuotytė (Biržų SM)

U13-U14

Ąžuolas Tubelis (Vilniaus KM)

Domantas Pauža (Š.Marčiulionio KA)

Julius Vaitkus (Š.Marčiulionio KA)

Titas Kalinauskas (Š.Marčiulionio KA)

Rytis Lemežis (Š.Marčiulionio KA)

Lukas Gudavičius (Sostinės KM)

Emilis Butkus (Š.Marčiulionio KA)

Aras Valenta (Vilniaus KM)

U15-U16

Deividas Sirvydis (Š.Marčiulionio KA)

Dovydas Giedraitis („Visi Kartu“ I)

Gertautas Urbonavičius (Š.Marčiulionio KA)

Mykolas Astrauskas (Vilniaus KM)

Erikas Jermolajevas (Š.Marčiulionio KA)

Deividas Visockis (KA „Saulė“)

Lorenas Stoškevičius (Šiaulių KA „Saulė“)

Vytautas Jakubaitis (Panevėžio KKSC)

U17-U18

Aistis Pilauskas (Š.Marčiulionio KA I)

Tadas Pažėra (Šiaulių KA „Saulė“)

Matas Jogėla (Š.Marčiulionio KA I)

Karolis Giedraitis (Š.Marčiulionio KA I)

Grantas Vasiliauskas (Alytaus SRC)

Paulius Poška (Vilniaus KM I)

Tadas Vaičiūnas (Š.Marčiulionio KA)

Aretas Jasiūnas (Panevėžio KKSC)

Treneriai

Gintaras Pocius (Š.Marčiulionio KA)

Raimundas Kairys (Vilniaus KM)

Tomas Purlys (Š.Marčiulionio KA)

Rima Daunienė (Panevėžio KKSC)

Živilė Mikalauskaitė (Vilniaus KM)

Loreta Galdikienė (Vilniaus KM I)

VAKARAI

U14

Klaudija Janionytė (KM „Aisčiai“ I)

Urtė Čižauskaitė (KM „Aisčiai“ I)

Simona Visockaitė (KM „Aisčiai“ I)

Agnesė Garčinskaitė (Plungės SRC)

U16

Patricija Venckutė (KM „Aisčiai“ I)

Saulė Kaupytė (V.Knašiaus KM)

Emilija Jakumaitė (V.Knašiaus KM)

Ugnė Skupeikaitė (Kauno KM „Aisčiai“ I)

U18

Livija Sakevičiūtė (KM „Aisčiai“ I)

Klaudija Serkevičiūtė (KM „Aisčiai“ I)

Laurita Jurčiūtė (Kėdainių SM)

Livija Kaktaitė (V.Knašiaus KM)

U13-U14

Edgaras Preibys (Mažeikių SM)

Dominykas Stenionis (Kauno KM „Aisčiai“)

Kornelijus Zikas (V.Knašiaus KM)

Matas Valaitis (Kauno KM „Aisčiai“)

Radvilas Kneižys (V.Knašiaus KM)

Rokas Kabašinskas (Sabonio KC)

Liutauras Lelevičius (Sabonio KC)

Matas Masiliūnas (Sabonio KC)

U15-U16

Rokas Jokubaitis (V.Knašiaus KM)

Martynas Arlauskas (Sabonio KC)

Nedas Kancleris (Tornado KM)

Gytis Asačiovas (Kauno KM „Aisčiai“)

Laurynas Vaištaras (Plungės SRC)

Nojus Pankratjevas (Jonavos KKSC)

Tautvydas Kupstas („Tornado“ KM)

Gytis Mačionis („Tornado“ KM)

U17-U18

Gytis Masiulis (Kauno KM „Aisčiai“)

Džiugas Slavinskas (V.Knašiaus KM)

Matas Velička (Kauno KM „Aisčiai“)

Arnas Velička (Kauno KM „Aisčiai“)

Lukas Uleckas (Sabonio KC)

Ignas Sargiūnas (Sabonio KC I)

Vitalijus Kozys (V.Knašiaus KM)

Eimantas Poškus (Kretingos SM)

Treneriai

Romanas Brazdauskis (Kauno KM „Aisčiai“)

Donatas Velička (Kauno KM „Aisčiai“)

Saulius Marčiukaitis (Kauno KM „Aisčiai“)

Aušra Naidėnienė (V.Knašiaus KM)

Sandra Čižauskienė (Kauno KM „Aisčiai“)

Birutė Jankauskienė (Kauno KM „Aisčiai“)

MKL „Perlas“ žvaigždžių šventės išvakarėse įvyks LKF vyrų (mažosios) taurės turnyro pusfinaliai, kuriuose susikaus Nacionalinės ir Regionų krepšinio lygų lyderiai „Mažeikiai“ (NKL) ir „Tauragė“ bei Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Klaipėdos LCC.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"