LENGVOJI ATLETIKA

A.Palšytė pasaulio čempionate užėmė 12 vietą

2013 08 17 21:45
A.Palšytė AFP/Scanpix nuotrauka

Geriausia Lietuvos šuolininkė Airinė Palšytė pasaulio lengvosios atletikos čempionate užėmė 12 vietą.

21-erių sportininkė finale pradinį 189 cm aukštį įveikė antruoju bandymu, tačiau nė vienas iš trijų mėginimų šturmuoti 193 cm aukštį nebuvo sėkmingas.

Tarp 13 finalo dalyvių A.Palšytė liko dvylikta. Lietuvos lengvaatletė aplenkė tik vokietę Marie-Laurence Jungfleisch, kuri neįveikė 189 cm aukščio.

A.Palšytės asmeninis rekordas yra 196 cm, pasiektas 2011 metais. Šiemet vilnietei buvo pavykę įveikti 195 cm aukštį.

Varžybų nugalėtoja tapo rusė Svetlana Školina, kuri peršoko 203 cm aukštį. Sidabras atiteko sezono lyderei amerikietei Brigettai Barrett (įveikė 200 cm aukštį), o bronzos medaliais pasidabino dvi sportininkės - olimpinė čempionė rusė Anna Čičerova ir ispanė Ruth Beitia. Abi sportininkės peršoko į 197 cm aukštį iškeltą kartelę.