TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
LENGVOJI ATLETIKA

A.Palšytei nepavyko Lietuvos rekordo šturmas

2013 07 27 19:29
A.Pliadžio /lengvoji.lt nuotrauka

Antrąją Lietuvos lengvosios atletikos čempionato Šiauliuose dieną paaiškėjo 16 rungčių nugalėtojai:

Moterys.

200 m. 1.Eva Misiūnaitė (Kaunas) 24.48 (pirmą kartą laimėjo Lietuvos čempionatą), 2.Karolina Deliautaitė (Klaipėda) 25.15, 3.Raimonda Meidutė (Kaunas) 25.51.

800 m. 1.Rasa Batulevičiūtė (Vilnius) 2:08.06 (jos antrasis aukso medalis šiame čempionate, vakar laimėjo 1500 m bėgimą), 2.Inga Michejenko (Klaipėda) 2:10.52, 3.Jurgita Levertavičiūtė (Kauno raj.) 2:12.41.

5000 m. 1.Loreta Kančytė (Kaunas, Alytus) 17:42.64 (pirmoji pergalė Lietuvos čempionate), 2.Gintarė Zenkevičiūtė (Vilnius, Švenčionys) 17:51.69, 3.Armanda Medutytė (Pasvalys) 20:32.66.

3000 m kliūtinis bėgimas. Neįvyko, nesant dalyvių

400 m barjerinis bėgimas. 1.Eglė Staišiūnaitė (Klaipėda) 57.67 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, nugalėjo antrus metus iš eilės), 2.Irma Mačiukaitė (Pasvalys) 1:00.75, 3.Kristina Jasinskaitė (Panevėžys) 1:02.52.

Šuolis į aukštį. 1.Airinė Palšytė (Vilnius) 1.95 (trečiasis čempionės aukso medalis, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, bandymas įveikti 1.97 m aukštį ir pagerinti Lietuvos rekordą šį kartą dar nepavyko), 2.Gintarė Nesteckytė (Kaunas) 1.80, 3.Ineta Šeflerytė (Panevėžys) 1.60.

Trišuolis. 1.Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) 13.52 (pirmą kartą laimėjo čempionatą), 2.Asta Daukšaitė (Šiauliai) 13.18, 3.Kristina Židonytė (Pasvalys) 12.14.

Rutulio stūmimas. 1.Laura Gedminaitė (Vilnius, Tauragė) 14.50 (pakartojo pernykštį laimėjimą), 2.Larisa Voroneckaja (Vilnius) 14.18, 3.Giedrė Kupstytė (Vilnius, Jurbarkas) 13.49.

Ieties metimas. 1.Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) 50.83 (paskutiniu metimu atėmė pergalę iš paskutinių metų lyderės Indrės Jakubaitytės), 2.Indrė Jakubaitytė (Kaunas0 50.74, 3.Viktorija Barvičiūtė (Panevėžys) 49.60.

Vyrai.

200 m. 1.Rytis Sakalauskas (Kaunas, Alytus) 20.91 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, trečias Ryčio aukso medalis šiame čempionate, trečia pergalė Lietuvos čempionatuose bėgant 200 m), 2.Lukas Gaudutis (Kaunas) 21.11 (asmeninis rekordas, šeštas rezultatas Lietuvoje per visą laiką), 3.Egidijus Dilys (Kaunas) 21.45.

800 m. 1.Vitalij Kozlov (Vilnius) 1:51.06 (laimėjo šeštą čempionatą iš eilės, septintą per visą karjerą), 2.Mindaugas Striokas (Vilnius, Vilkaviškis) 1:51.82, 3.Dalius Pavliukovičius (Vilnius) 1:52.37.

5000 m. 1.Remigijus Kančys (Kaunas, Alytus) 15:07.31 (čempionatą laimėjo pirmą kartą), 2.Simas Bertašius (Vilnius, Raseiniai) 15:13.09, 3.Valdas Dopolskas (Vilnius, Vilniaus raj.) 15:22.86.

3000 m kliūtinis bėgimas. 1.Dominykas Butkevičius (Klaipėda) 9:44.33 (pirmasis aukso medalis) 9:44.33, 2.Justinas Križinauskas (Šiauliai) 10:03.94, 3.Mantas Aleksandravičius (Kaunas) 11:17.10.

400 m barjerinis bėgimas. 1.Artūras Janauskas (Klaipėda) 53.19 (asmeninis rekordas, geriausiasLietuvos sezono rezultatas, šią rungtį Lietuvos čempionate laimėjo antrą kartą, pirmąjį prieš 4 metus, vakar laimėjo 110 m barjerinį bėgimą), 2.Robertas Valančius (Klaipėda) 55.03, 3.Rapolas Saulius (Vilnius) 55.05.

Trišuolis. 1.Andrius Gricevičius (Kaunas) 15.25 (anksčiau buvo laimėjęs Lietuvos čempionatą 2004 ir 2005 metais), 2.Marius Vadeikis (Kaunas) 15.04, 3.Justas Norvaišas (Vilnius) 14.84.

Rutulio stūmimas. 1.Šarūnas Banevičius (Klaipėda, Klaipėdos raj.) 18.68 (pirmasis Šarūno čempiono medalis), 2.Rimantas Martišauskas (Klaipėda) 17.46, 3.Marius Šilenskis (Vilnius) 17.13.

Ieties metimas. 1.Skirmantas Šimoliūnas (Pasvalys) 62.16 (pirmasis aukso medalis), 2.Edis Matusevičius (Vilnius) 61.30, 3.Henrikas Pozingis (Klaipėda) 56.27.

Tarp komandų pirmoje miestų grupėje nugalėjo Vilnius (47386) , antri - kauniečiai (47211). Antroje miestų grupėje ryškia persvara nugalėjo Klaipėda (26880), pralenkusi Šiaulius (12806), Panevėžį (7557) ir Alytų (6119). Tarp rajonų pirmą vietą užėmė Švenčionys (7765), antri - pasvaliečiai (7128), treti - marijampoliečiai (6206). Stipriausia klubinė komanda - "COSMA" (8751), antroje vietoje - "Nikė" (7676), trečioje - "Kauno maratonas" (7293).

...

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
LENGVOJI ATLETIKA
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"