Austra tobulėja

2009 07 03 0:00
A.Skujytė.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Maskvoje (Rusija) surengto tarptautinio lengvosios atletikos turnyro "Moscow Open" moterų rutulio stūmimo varžybose Atėnų olimpiados septynkovės vicečempionė Austra Skujytė tarp septynių dalyvių užėmė penktąją vietą - paskutiniuoju bandymu ji įrankį nustūmė 17,75 m ir antrą kartą tą dieną pagerino asmeninį rekordą. Visi šeši Austros bandymai rodo, kad kryptingai dirbdama ji akivaizdžiai tobulėja: 16,88 m; 17,10 m; 16,24 m; 17,51 m; 17,41 m ir 17,75 m. Rutulio stūmimo varžybas Maskvoje laimėjo baltarusė Nadežda Ostapčuk - 19 m 88 cm.

1500 m bėgimo rungtyje dalyvavusi vilnietė Irina Krakoviak tarp devynių sportininkių užėmė šeštąją vietą - 4:10,12. Nugalėjo rusė Anna Alminova - 4:03,77.