Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA
SPORTAS

Birštone rungtyniavo ėjikai

 
2016 04 30 21:53
AFP/Scanpix nuotrauka

Jubiliejinėse XXX olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Birštone rungtyniavo 102 ėjikai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Iškilmingo varžybų atidarymo metu buvo pagerbti žmonės, daugiausiai prisidėję prie šių tradicinių ėjimo varžybų organizavimo. 

Po varžybų, belaukiant nugalėtojų apdovanojimų ceremonijos, Birštono kultūros centro salėje buvo demonstruojamas dokumentinis filmas „Olimpiniai sidabro žingsniai. Antanas Mikėnas“.

Pagrindinėje 10 km distancijoje pirmieji finišavo:

Moterys. 1.Agnese Pastare (LAT) 46:39, 2.Nadzeya Darazhuk (BLR) 47:29, 3.Anastasiya Rarouskaya (BLR) 50.49.

Vyrai. 1.Artur Mastianica (Švenčionys/Vilnius) 41:56, 2.Arnis Rumbenieks (LAT) 43:43, 3.Darius Jezepčikas (Kaunas) 44:56.

Kitose amžiaus grupėse nugalėjo:

Mergaitės (g. 2005 m. ir jaun.). 1 km. Sofja Kirillova (LAT) 5:58.

Berniukai (g. 2005 m. ir jaun.). 1 km. Lukas Lasevičius (Švenčionys) 5:21.

Mergaitės. 1 km. Toma Dailidonytė (Kėdainiai) 5:07.

Berniukai. 3 km. Raivo Lininš (LAT) 15:36.

Jaunutės. 3 km. Adrija Meškauskaitė (Švenčionys) 16:02.

Jaunučiai. 5 km. Arminas Rudenko (Kėdainiai) 25:17.

Jaunės. 5 km. Austėja Kavaliauskaitė (Kėdainiai/Vilnius) 24:31.

Jauniai. 10 km. Artur Markaran (BLR) 45:34.

Jaunuolės. 10 km. Dovilė Bašinskaitė (Druskininkai) 55:42.

Jaunuoliai. 10 km. Kamil Puolain (POL) 54:27.

Veteranės. 3 km. Iwona Grinholc (POL) 17:30.

Veteranai. 5 km. Normunds Ivzans (LAT) 24:34.

DALINTIS:
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaZapad-2017Karjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"