LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Deimantinėje lygoje Z.Sendriūtė – tarp lyderių

2013 07 05 13:32
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė Erlendo Bartulio nuotrauka

Šveicarijoje surengtose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) Deimantinės lygos serijos varžybose 'Athletissima' Zinaida Sendriūtė disko sektoriuje iškovojo bronzą.

Ketvirtuoju bandymu lietuvės sviestas diskas nuskriejo toliausiai - 63,82 m. Nugalėtoja tapo jau penktąją pergalę šios serijos varžybose šventusi ir šio sezono Deimantinės lygos rekordą pagerinusi olimpinė čempionė iš Kroatijos Sandra Perkovič - 68,96 m. Antrąją vietą užėmė pasaulio pirmenybių bronzinė prizininkė kubietė Yarelis Barrios - 67,36 m). Kiekviename etape už pirmą vietą skiriami 4 taškai, už antrąją - 2, už trečiąją – 1.

Bendroje įskaitoje pirmauja S. Perkovič (20 tšk.), antrąją poziciją dalijasi trys metikės - Z.Sendriūtė, Y.Barrios ir amerikietė Gia Lewis-Smallwood (visos turi po 4 tšk.).