LENGVOJI ATLETIKA

Estijos sostinėje - kuklūs diskininkų rezultatai

2009 09 18 0:00

Taline (Estija) surengtose varžybose "ERGO World discus challenge" dalyvavo pajėgiausi planetos disko metikai, tačiau net ir geriausiai pasirodžiusiųjų rezultatai buvo kuklūs.

Estijos sostinėje vykęs turnyras buvo paskutinis diskininkų akordas šį sezoną. 37-erių tituluotasis Virgilijus Alekna Taline toliausiai diską nusviedė 65,55 m ir užėmė antrąją vietą. O pergalę šventė estas Gerdas Kanteris, irgi pademonstravęs gana kuklų rezultatą - 66,85 m. Trečias buvo rusas Bogdanas Piščelnikovas - 63,58 m. Vengras Zoltanas Kovago liko ketvirtas (63,13 m), pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas - penktas (62,84 m), planetos vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis - šeštas (62,24 m).

Komandines varžybas irgi laimėjo Estija - (G.Kanteris 66,85 m; A.Tammertas 59,54 m), antroje vietoje - Europos rinktinė (V.Alekna 65,55 m; austras Gerhardas Mayeris 57,88 m), trečioje - Rusija (B.Piščelnikovas 63,58 m; Stanislavas Aleksejevas 59,25 m).