LENGVOJI ATLETIKA

Europos čempionatas: kliūtininkas ir barjerininkė nenudžiugino

2014 08 12 15:16
Sonata Tamošaitytė (kairėje) savo bėgime finišavo tik septinta. LŽ archyvo nuotrauka

Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate pirmadienį nepasisekė Justinui Beržanskiui ir Sonatai Tamošaitytei.

J. Beržanskis vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankoje tarp 28 dalyvių užėmė 26 vietą. Į finalą pateko penkiolika dalyvių.

Pirmą kartą tokioje solidžioje draugijoje bėgęs lietuvis pirmajame atrankos bėgime finišavo tryliktas kukliu sau rezultatu – 9 minutės 01,56 sekundės.

Atrankoje 3000 m distanciją su kliūtimis greičiausiai įveikė bei favoritais finale bus lenkas Mateuszas Demczyszakas (8:31,62), vokietis Martinas Grau (8:32,35) bei italas Yuris Florianis (8:33,05).

Moterų 100 metrų barjeriniame bėgime S. Tamošaitytė trečiajame bėgime tarp 8 dalyvių finišavo septinta (13,34 sek.) ir į finalą nepateko. Galutinėje įskaitoje tarp 31 dalyvės Sonata liko 26-a.