LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017

Europos čempionatas: kliūtininkas ir barjerininkė nenudžiugino

Sonata Tamošaitytė (kairėje) savo bėgime finišavo tik septinta. LŽ archyvo nuotrauka

Šveicarijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate pirmadienį nepasisekė Justinui Beržanskiui ir Sonatai Tamošaitytei.

J. Beržanskis vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankoje tarp 28 dalyvių užėmė 26 vietą. Į finalą pateko penkiolika dalyvių.

Pirmą kartą tokioje solidžioje draugijoje bėgęs lietuvis pirmajame atrankos bėgime finišavo tryliktas kukliu sau rezultatu – 9 minutės 01,56 sekundės.

Atrankoje 3000 m distanciją su kliūtimis greičiausiai įveikė bei favoritais finale bus lenkas Mateuszas Demczyszakas (8:31,62), vokietis Martinas Grau (8:32,35) bei italas Yuris Florianis (8:33,05).

Moterų 100 metrų barjeriniame bėgime S. Tamošaitytė trečiajame bėgime tarp 8 dalyvių finišavo septinta (13,34 sek.) ir į finalą nepateko. Galutinėje įskaitoje tarp 31 dalyvės Sonata liko 26-a.