LENGVOJI ATLETIKA

Grinčikaitė liko šešta

2006 08 17 0:00

Pasaulio jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijoje vakar savo rungčių finaluose kovojo trys lietuviai.

100 m bėgimo rungties finale Lina Grinčikaitė distanciją įveikė per 11,46 sek. (0,01 sek. lėčiau už kvalifikacinėse varžybose pasiektą asmeninį rekordą) ir užėmė šeštąją vietą. Lietuvos sprinterei, kuri šiandien varžysis ir 200 m bėgimo rungtyje, pavyko aplenkti Brazilijos ir Prancūzijos atstoves. Aukso medalį iškovojo bulgarė Tezdzana Naimova (11,28), "sidabras" atiteko amerikietei Mayo Gabby (11,42), "bronza" - Jamaikos atstovei Carrie Russell (11,42).

Užimti prizinių vietų nepavyko ir Lietuvos disko metikams. Egidijus Petrauskas pirmuoju bandymu 1,75 kg sveriantį diską numetė 56,65 m ir užėmė 8-ąją vietą. Giedrius Šakinis liko 9-as (55,47). Čempionu tapo estas Huntas Margusas. Jis diską numetė 67,32 m. Antrąją vietą iškovojo Irano atletas Samimi Mohammadas (63,00 m), trečias liko vokietis Wierigas Martinas (62,17 m).

Bėgikas Artūras Kulnis vakar pateko į vaikinų 400 m barjerinio bėgimo rungties pusfinalį. Viename iš penkių atrankos bėgimų lietuvis finišavo trečias, distanciją įveikęs per 52,18 sek. Jo rezultatas kvalifikacinėse varžybose buvo devintas tarp 39 dalyvių. 400 m barjerinio bėgimo rungties pusfinalio bėgimai vyks šiandien.