LENGVOJI ATLETIKA

Italijoje - geriausias sezono rezultatas

2013 09 04 13:32
Po turnyro Italijoje R.Stanys tapo 22-uoju Lietuvos lengvaatlečiu, įvykdžiusiu 2014 metų Europos čempionato Ciuriche normatyvą. Alfredo Pliadžio (LAF) nuotrauka

Europos "Premium Meeting" lengvosios atletikos varžybose Roverete (Italija) šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir užėmė antrąją vietą - 2,28 m.

Varžybas laimėjo pasaulio čempionas Bohdanas Bondarenko (Ukraina) – 2,31 m. Po dviejų nesėkmingų šuolių 2,36 m aukštyje jis baigė varžybas ir pasaulio rekordo šį kartą nešturmavo. Trečiąją vietą užėmė italas Silvano Chesani, kaip ir Raivydas įveikęs 2,28 m aukštį.

Po šio turnyro R.Stanys tapo 22-uoju Lietuvos lengvaatlečiu, įvykdžiusiu 2014 metų Europos čempionato Ciuriche normatyvą. Be jo, normatyvus yra įvykdę Rytis Sakalauskas (100 m, 200 m), Tomas Vitonis ir Povilas Mykolaitis (tolis), Virgilijus Alekna, Aleksas Abromavičius ir Andrius Gudžius (diskas), Marius Žiūkas (20 km ėjimas), Tadas Šuškevičius (20 ir 50 km ėjimas), Lina Grinčikaitė (100 m, 200 m), Agnė Šerkšnienė (200 m, 400 m), Eglė Balčiūnaitė (800 m), Natalija Piliušina (800 m, 1500 m), Diana Lobačevskė (10000 m, maratone normatyvų nėra), Sonata Tamošaitytė (100 m b/b), Eglė Staišiūnaitė (400 m b/b), Airinė Palšytė (aukštis), Austra Skujytė (rutulys), Zinaida Sendriūtė (diskas), Brigita Virbalytė, Kristina Saltanovič ir Neringa Aidietytė (20 km sportinis ėjimas).