LENGVOJI ATLETIKA

J.Kinderis renka taškus

2012 03 20 2:12

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų antrajame etape Brazilijoje Justinas Kinderis užėmė dvyliktąją vietą.

Rio de Žaneire 24-erių lietuvis per finalą surinko 5772 taškus ir tarp 36 dalyvių pateko į penkioliktuką. Lietuviui tai yra labai svarbu - kad pelnytų kelialapį į Londono olimpiadą, jam reikia svarbiausiose šių metų varžybose surinkti kuo daugiau taškų. Pernai jų pelnęs beveik du trečdalius Justinas šiemet sparčiai artėja prie savo tikslo. Užvakar per finalą sėkmingiausiai jis pasirodė fechtavimo rungtyje - užėmė 5 vietą (880 taškų). Plaukdamas finišavo 21-as (1284 taškai), jojimo varžybose buvo 29-as (1120), o kombinuotoje kroso ir šaudymo rungtyje užėmė 13 vietą (2488). Antrojo etapo nugalėtoju tapo rusas Aleksandras Lesunas (5928 tšk.), sidabrą pelnė jo tautietis Sergejus Kariakinas (5876), bronzą - italas Riccardo De Luca (5868). Pirmajame pasaulio taurės etape J.Kinderis užėmė 7 vietą. Trečiasis etapas vyks balandžio 12-15 dienomis Vengrijos sostinėje Budapešte. Pekino olimpiados vicečempionas Edvinas Krungolcas šiemet, kaip ir pernai, nesėkmingai startuoja tarptautinėje arenoje. Jis tik per stebuklą galėtų tapti Londono žaidynių dalyviu. Pastaruoju metu Edviną kamuoja blauzdos skausmai.