LENGVOJI ATLETIKA

J.Kinderis - septintas

2012 03 13 8:04

Šarlotėje (JAV, Šiaurės Karolinos valstija) pasibaigusiame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų pirmajame etape

Justinas Kinderis tarp 36 finalininkų buvo septintas ir dar labiau priartėjo prie Londono olimpiados vartų.

24-erių atletas surinko 5764 taškus ir tik 68 taškais atsiliko nuo trečiąją vietą užėmusio Rusijos sportininko Aleksandro Lesuno (5832 tšk.). Nugalėjo kitas Rusijos atstovas Ilja Frolovas (5884 tšk.), aplenkęs ukrainietį Pavelą Timoščenką (5860 tšk.).

J.Kinderis fechtavimo rungtyje surinko 760 taškus ir žengė 26-as, plaukdamas pelnė 1280 taškų  (15 vieta), jodamas uždirbo 1180 taškų (8 vieta), o kombinuotoje kroso ir šaudymo rungtyje surinko 2544

taškus (4 vieta) ir bendrojoje įskaitoje užėmė septintąją poziciją. 23-ejų Paulius Aleksandravičius ir 39-erių Pekino žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas neįveikė atrankos varžybų barjero.

Anksčiau vykusiose moterų varžybose abi mūsų atletės kovėsi finale - 28-erių Laura Asadauskaitė užėmė ketvirtąją vietą, 19-metė Gintarė Venčkauskaitė - 22-ąją.

Antrasis pasaulio taurės etapas vyks šį savaitgalį Brazilijoje.