LENGVOJI ATLETIKA

Kaune - medalių dalybos

2009 02 21 0:00

Šiandien - antroji, paskutinė, penktadienį Kaune prasidėjusio Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionato diena.

Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) manieže vykstančios varžybos prasidės 11 valandą. Pirmosios į kovą dėl medalių šį rytą stos šuolio su kartimi atstovės. Šios rungties vyrų čempionu vakar tapo kaunietis Saulius Birmanas - 4,80 metro. Vyrų šuolio į tolį Lietuvos čempiono laurus nuskynė kitas Kauno sportininkas Povilas Mykolaitis - 7,92 m, o moterų rutulio stūmimo nugalėtojos titulą pelnė Atėnų olimpiados septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė - 17,28 metro. Šiuo rezultatu ji taip pat įvykdė Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato normatyvą.

Vienos įdomiausių - 60 m bėgimo rungties nugalėtojų vardus vakar iškovojo klaipėdietė Lina Grinčikaitė - 7,34 sek. ir kaunietis Martynas Jurgilas - 6,77 sekundės.

Moterų 400 metrų bėgimo rungtyje triumfavo kaunietė Agnė Orlauskaitė - 57,27 sek., o į aukštį geriausiai šoko vilnietė Karina Vnukova - 1,82 metro.

Šiandien LKKA manieže lengvosios atletikos gerbėjai galės stebėti geriausių mūsų šalies ėjikų kovas dėl medalių - moterys turės įveikti 5000 m, vyrai - 10 000 metrų. Taip pat vyks intriguojančios vyrų ir moterų bėgimo rungtys - 60 m per barjerus, 800 m, 3000 m, estafetės 4x200 m, paaiškės ir vyrų bei moterų trišuolio čempionai.