LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Kostas Skrabulis pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

Kostas Skrabulis Asmeninio archyvo nuotrauka

Lozanoje (Šveicarija) vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose puikiai startavo sprinteris Kostas Skrabulis. Lietuvis 200 m distanciją įveikė per 21,23 sek (vėjas -0,1 m/sek.) bei pagerinęs asmeninį rekordą užėmė pirmą vietą.

Sportininkas taip pat pagerino ir sau priklausiusį geriausią Lietuvos sezono rezultatą 200 m rungtyje bei tarp geriausių istorijoje šalies sprinterių pakilo iš dvyliktos vietos į devintą.

„Sunku pasakyti, kuri rungtis man yra parankesnė, tačiau norint bėgti 200 m, reikia bėgti ir 100 m“, – dar prieš startą Lozanoje sakė K.Skrabulis.

Antrą vietą užėmęs Kenijos sprinteris Henry Munuve finišavo per 21,82 sek., o trečias likęs šveicaras Steve Zurkinden – 21,90 sek.

K.Skrabulis jau kitą savaitę drauge su estafetės keturi po 100 m komanda startuos Europos čempionate Ciuriche.