LENGVOJI ATLETIKA

Krakoviak į finalą nepateko

2006 08 12 0:00

Europos lengvosios atletikos čempionate lietuviai vėl startuoja nesėkmingai. Bėgikė Irina Krakoviak nesugebėjo prasibrauti į 1500 m bėgimo rungties finalą. Pusfinalyje ji distanciją įveikė per 4:13,49 min. ir bendroje įskaitoje liko 21 tarp 28 finišavusių (startavo 29) bėgikių.

Krakoviak pagerino Rasos Drazdauskaitės laimėjimą, kuri prieš ketverius metus Senojo žemyno pirmenybėse šioje distancijoje užėmė 25-ąją vietą.

Nesėkmingai varžybos susiklostė ir dešimtkovininkui Dariui Draudvilai. Jis šuolių į aukštį rungtyje peršoko kartelę, iškeltą į 197 cm aukštį ir, surinkęs 776 taškus, su čeku Tomašu Dvoržaku bei prancūzu Nadiru El Fassiu pasidalijo 16-ąją vietą. 400 m Draudvila nubėgo per 49,87 sek. ir užėmė 11-ąją vietą. Šeštojoje rungtyje - 110 m barjerinio bėgimo - Lietuvos atletas užkliuvo už antro barjero, parkrito ir distancijos nebaigė. Disko metimo sektoriuje visi trys lietuvio bandymai buvo nesėkmingi. Šuolių su kartimi rungtyje Draudvila liko 12, peršokęs 4,20 m. Po aštuonių rungčių lietuvis surinko 4546 taškus ir užima 24-ąją vietą.

Šiandien startuoja didžiausios Lietuvos lengvosios atletikos viltys - disko metikas Virgilijus Alekna ir maratonininkė Živilė Balčiūnaitė.