LENGVOJI ATLETIKA

Lietuvos stajerių legionas Frankfurto maratone

2013 10 28 17:59
Frankfurto maratono nugalėtojai - Kenijos stajeriai V.Kipruto ir C.Kilel (nuotrauka žemiau) AFP/Scanpix nuotraukos

Sekmadienį Vokietijoje įvyko prestižinis Frankfurto BMW maratonas (42 km 195 m). Tarp distanciją baigusių 8871 stajerių buvo net 39 lietuviai.

Iš jų geriausiai pasirodė 34 metų Darius Sadeckas – 2.24:58. Jis užėmė 47 vietą. Remigijus Kančys buvo 71-as (2.30:31), Karolis Urbelionis - 143-as (2.38:59).

Nugalėtojo titulas atiteko Kenijos atstovui Vincentui Kipruto (2.06:15), antras ir trečias finišavo jo tėvynainiai, atitinkamai Markas Kiptoo (2.06:16) ir Elijahas Kemboi (2.07:34).

Moterų grupėje iš lietuvių greičiausiai bėgo Ramunė Kunigėlytė (3.21:06), ji finišavo 104-a. Nugalėjo Kenijos bėgikė Caroline Kilel (2.22:34), antra buvo kita Kenijos atstovė Flomena Chepchirchir (2.23:00), trečia - etiopė Birhane Dibaba (2.23:01).