LENGVOJI ATLETIKA

Moterų disko metimo finalas – be Z. Sendriūtės

2015 08 24 11:52
Zinaida Sendriūtė galutinėje įskaitoje užėmė 13 vietą. Alfredo Pliadžio nuotrauka

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Kinijos sostinėje pirmadienį kvalifikacinėse moterų disko metimo varžybose dalyvavo Zinaida Sendriūtė.

Pirmuoju bandymu penkiolikos dalyvių A grupėje ji užfiksavo šeštą rezultatą – 60,33 m. Po antro nepavykusio metimo Lietuvos disko metikė smuktelėjo į septintą poziciją. Trečiasis bandymas (55,22 m) situacijos nei pagerino, nei pablogino – grupės varžybas Z. Sendriūtė baigė septinta.

Pasibaigus B grupės (16 dalyvių) varžyboms paaiškėjo, jog lietuvė nepatenka į finalinį dvyliktuką: čempionate ji užėmė 13 vietą, o nuo finalo disko metikę skyrė vos 39 cm.

Kvalifikacinėse varžybose (normatyvas – 63,00 m) toliausiai diską nusviedė ir favoritėmis finale bus kubietė Denia Caballero (65,15 m), kroatė Sandra Perkovič (64,51 m) ir vokietė Nadine Mueller (64,39 m).

Z. Sendriūtei tai buvo ketvirtasis pasaulio čempionatas. 2009 metais ji užėmė 31 vietą, 2011 metais – 12, o prieš dvejus metus planetos pirmenybėse Maskvoje (Rusija) buvo devinta.